Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hatással lenne a...

Milyen hatással lenne a westimre, ha panelba költöznék vele, mert hamarosan ez lesz, és félek, hogy be fog nagyon fordulni?!

Figyelt kérdés
Születése óta kertes házban van, most 3 éves. Akkor megy ki wc-re, amikor akar, mert lengőajtó van a teraszajtón. Ha tud valaki valamit tanácsolni, örülnék nagyon! :)
2009. márc. 30. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lesz vele gond szoba tisztaságra kell majd szoktatni ésnaponta többször hösszab idöre levinni és jó ha van erkély ott ahova költöztök és kibir menni oda nézelödni vagy levegözni
2009. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ideális a panel egy kutyának sem, pláne kertesház után, de mivel veletek lehet, nem lesz gond. Pláne, mert picike kutya.
2009. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy lehet hogy még jól is jár, mert sokkal többször fogtok sétálni menni. Érdekes helyekre, ahol érdekes pajtik vannak stb. :o)Én nem aggódnék, ha lesz rá elég időd.
2009. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismét el kell mondanom, hogy egy panelban jobb dolga van a kutyának, mint egy kertesben. Pontosan, ahogy elöttem is írták, a séta miatt. Haverkodás, játszótársak, mozgalmasabb élet. Eleinte nyilván lehet, hogy kulát kell takarítanod de nem lesz gond.
2009. márc. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!