Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális ellés után?

Ez normális ellés után?

Figyelt kérdés
A kutyámnak most vannak kb 3hetes kölykei,és elkezdett vérezni...nem durván de csöpög.ez normális,vagy valami probléma van? pls help!
2011. júl. 6. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívd az orvost. Nagyon nem normális.

Az ellés után látta orvos?

2011. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem..nem volt semmi gond,ez volt az első ellése,minden simán ment,utána nem vérzett,szóval tök normálisan ment minden,úgyhogy nem hívtunk orvost..:(
2011. júl. 6. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nyelek kettőt.

Gondolom nam tenyésztő vagy hanem szaporítassz. Ezért remélem at utolsó ellése volt a kutyának.

Ultrahang volt? tudtad hány kicsi van benne? A méhlepényeket megviszgáltad? A kölykök 2 hetesen megkapták a féreghajtást? Mennyi idős a szuka tenyészérett már egyáltalán?

2011. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem.tudod,nem városban élünk,mifelénk a kutya nem kap testőröket maga mellé ha vemhes,nem viszem hetente dokihoz...nem akartunk kiskutyákat,csak valószínűleg beszökött hozzá egy,mert ő kiszökni nem tud...az ellési előtti 1 hétig nem is volt hasa a kutyának,utána kezdett el nőni.Sajnálom,hogy nem tudom neki megadni ezeket,mivel nincs rá pénzem.
2011. júl. 6. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

oké, de akkor ivartalaníttasd, akkor nem lesz több gondod vele. (és jövőre az ebadó évente 8-10 ezer forint lesz, csak az ivartalanított chippezett kutyák mentesülnek alóla,tehát érdemes megcsinálni)

Tehát ha nem nézted a méhlepényeket,akkor maradhatott benne egy darab, ami most begyulladt, vagy a méhe sérült.

Sokminden lehet,de egyik sem normális.

Ivartalaníttasd.

2011. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
én is vidéki lány vagyok, nem vagyunk gazdagok de nem 1 kutyám volt már..sose volt baja az ellésnél a kutyának, sem utána.nekünk nincs pénz ilyen luxusra hogy ultrahang..örülünk ha megélni megtudunk..
2011. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
utsó voltam:mindenképpen vidd dokihoz..reméljük nincs baja!:)
2011. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az lesz,nem szeretnénk több kiskutyát.köszönöm a választ.


Nekünk is volt sok kutyánk,egyiknek sem volt semmi baja...ezért is ijedtem meg,amikor megláttam.:/ holnap kihívom neki a dokit,mert sajnos,ő már ilyenkor "nem ér rá"...

2011. júl. 6. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!