Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent nektek egy kutya?

Mit jelent nektek egy kutya?

Figyelt kérdés

Vannak akinek a kutya "csak egy kutya", és ha elpusztul vesznek egy új kutyát.."Csak egy kutyát".. Nem siraják meg és nem tekintik családtagnak.


Nekem volt egy kutyusom, 3 hónapja halt meg. Vele nőttem fel, és nekem ő sokkal több volt mint "csak egy kutya". Bármelyik pillanatban meghaltam volna érte, a legjobb barátom volt..


Nektek mit jelent egy kutya?


2011. júl. 6. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyáim a lelki társaim, a szívemben ők foglalják el az 1. helyet. Nem tudom elmagyarázni, hogy mit is jelentenek nekem, de nagyon-nagyon szeretem őket.
2011. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyszerűen imádom! bármit megtennék érte
2011. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak egy kutya.Nekem a csalódom része.

Sajnos három hete elvesztettem az egyik kutyámat,a szívem szakadt meg érte. Két hétig minden nap sírva aludtam el,most már csak akkor sírok ha beszélném kell róla.

Nagyon rossz meg szokni a hiányát,és hogy nincs itt mellettem mindig,hiányzik a horkolása az ugatása stb. Van még kutyám de az nem ugyan az. Minden kutyámat imádom,de egyik sem pótolhatja a másikat.

A minap meg kérdezte valaki hogy hogy van a beteg kutyusom,és mondtam hogy meghalt,és erre azt mondta hogy de van több nem ? Na az ilyen ember soha ne fogja át érezni amit én éreztem/érzek.Neki csak egy kutya! :S

2011. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15:36 -os részvétem a kutyus miatt.. Teljesen megértelek, nekem is van még egy kutyusom de az nem ő. a másikkal együtt nőttem fel, és mindig meglepődök mikor hazaérek és nem vár a kapu előtt. Az emberek meg csak azt kérdezik "És nem kapsz újat?" .. Ők soha nem fognják megérteni, hogy a kutya nem egy tárgy, ami után egyből jön a következő meg a következő
2011. júl. 6. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is imádom a kutyámat, számomra se "csak egy kutya".

Az én kutyusom kinti, és nem emberként kezelem, ahogy azt sokan teszik. Rengeteget vagyok vele, ami tőlem telik azt megadom neki. Tudom, hogy ha a világon egy ember sem lesz aki kiáll mellettem, akkor az az egyedüli élőlény Ő lesz, aki sose fog elhagyni, majd csak akkor ha menni kell.. :S

2011. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mi úgy jártunk, hogy volt egy keverék Mazsi nevű kutyánk vele nőttem fel és már nagyon öreg volt. Miután feldolgoztuk az esetet már nem akartunk még egy kutyát csak később, de a nővérem kapott egy angol cocker spánielt, Suzy volt a neve. Átugrotta egy kan kutya a kerítést és beszökött. Pár hónap múlva néztünk egymásra, hogy nagy a kutyánk hasa. Suzy-t megmérgezték, a kölykök csak 3 hetesek voltak. A kölykök közül is csak 1 maradt életben. Most ő az egyik kutyánk Liza a neve. Mivel nem volt mit tenni fel kellett nevelnünk. Majd pár évvel később, mikor már feldolgoztuk ezt a szőrnyű eseményt kaptunk megint egy angol cocker spánielt. Neki George a neve (fiú). Mindkettő ki van ivartalanítva.
2011. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jajj én nagyon szeretem őket(L) elmondani nem tudom. bármit megtennék értük:))) Ők az én lelkitársaim, ők mindig megértenek:) na és hát okosabbak mint néhány emberke:D xD de ezt gondolom mondanom sem kell:))) ŐK az én családom(LLL):))
2011. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos az amit írtál nem teljesen igaz. Az én kutyáim még fiatalok de isten bocsássa meg, már tudom hogy milyen kutyát akarok legközelebb, mi lesz a neve, honnan veszem stb. Ez még nem jelenti azt hogy nem szeretem a mostaniakat. Nekem ők a hobbim, vagyis inkább az életformám, a legjobb barátaim. Nem utálom az embereket és tudom hogy vannak fontos dolgok de ezt nem lehet megmagyarázni.
2011. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

15:36- vagyok!

Kedves kérdez teljesen egyet értek veled.Ezt csak azt tudhatja aki átélte! :(

2011. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is átéltem.
2011. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!