Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlototok...

Barbiiii kérdése:

Milyen kutyát ajánlototok lakásba? Mit tudtok a bichon frisséről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 20:43
 1/4 anonim válasza:
aranyos ,társaság kedvelő ,okos tanulékony kiskutya nagyon aranyos, annyira nem hullajtja a szőrét mint más kutyák ,allergiásoknak is jó kutya. (nekem is van egy olyanom meg egy tacskóm is =)
2011. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne félj kapsz majd olyan válaszokat h lakásba kutyát minek csak állatkínzás blablabla...nekem pl yorkshire terrierem van lakásban. Bichon frisé első kutyás gazdiknak ajánlott, kedves, kiváló öleb, élénk és eleven, barátságos, könnyen kezelhető, bájos társ. Bundáját gondosan kell ápolni, társasági kutya. 3-6 kg 23-28 cm, fehér szín, selymes, lágy göndör fürtős szőrzete van. ~14 év az átlagos élettartam. Mindez tulajdonság NEVELÉSTŐL függ. Lakásba ajánlom még a Bologneset, West highland white terrier (westie), Csivava, Máltai selyemszőrű, Törpe pincser, Mopsz, Yorkshire terrier, Spicc, törpe uszkár, Si-cu
2011. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)van már két angol cocker spánielem kertes házban, lakásba anyának szeretnénk egy kiskutyát.
2011. júl. 2. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
shih-tzut ajánlom.
2011. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!