Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Innen mennyibe kerül egy kutyus?

Innen mennyibe kerül egy kutyus?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 29. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
... nem tudom de amúgy is kivan írva , hogy nincs eladó kutyus xD
2011. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy innen konkrétan mennyi azt nem tudom, de a törzskönyvezett kutyák ára általában 60-120ezer közötti skálán mozog a szülőktől függően meg hogy milyen célra kell. Ha csak hobbi célra, általában olcsóbb, ha kiállításra akarsz vele járni drágább.

Bocs ha ezt már tudtad, gondoltam azért megosztom.

Az elsőnek meg üzenem hogy amikor az ember ésszel vesz kutyát először általában egy szimpatikus tenyésztőt választ, vagy egy szimpatikus szukát és vár, hogy legyenek kiskutyák.

2011. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hála istennek egy normális ember, aki nem a szaporított 20ezer forintos csivavát akarja megvenni..Ezzel jobban jársz....tudni fogod, hogy egy csomó betegségtől mentes, aik alap csivi betegségek. Hajrá. Ne az ára döntsön, mert ha megveszed a 20ezreset, vagy 40 ezreset, utána megbánod , mert az orvosi költségekre a gatyádat ráfizeted.....a tripláját annak, mintha vettél volna egy kennelből, TENYÉSZTŐTŐL egy egészséges csivavát. És nem a SZAPORÍTÓTÓL hoztad volna el.
2011. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!