Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik egy mudi vagy...

Mennyit eszik egy mudi vagy egy airdale terrier?

Figyelt kérdés
akinek hasonló kaliberű kutyája van(nem magasság, hanem vékonyság alapján) az is írjon már léccí.
2009. márc. 26. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 3 Mudim van. 15-12-8 kg (ő még kölyök). 40 és 45 cm között vannak. Nem esznek sokat, nagyon ignytelenek ilyen szempontból. Én, ha húst főzök nekik 1-1,5 kg + rízs vagy tészta és zöldség. És úgy kapják, hogy kicsivel többet esznek mint kellene, mert szeretném, ha picit híznának. És ezt hárman eszik! Minőségi tápból meg ilyen homokozólapáttal szoktam szedni, kb 5-8 lapáttal. De az legidősebb kutyám egyszer koplalt egy hétig (beteg volt, nem akart ennei, és az orvos nem tudta kitalálni, hogy mi a baja.). Nem fogyott le tőle, és nem viselte meg, a betegségből, amint diagnosztizálzták, hiphopp kigyógyult! De egyébként is bármit megesznek, szóval nem válogatósak.
2009. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!