Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó tápokkal etetem a kutyusomat?

Jó tápokkal etetem a kutyusomat?

Figyelt kérdés
Csivavám van, próbálom a legjobbat megadni neki, ezért keresem a jó minőségű tápokat. Jelenleg ezeket adom neki: Real Nature, Bio Plan, Science Plan, Von Feinstein. Kinek milyen információja vagy tapasztalata van ezekkel kapcsolatban?
2009. márc. 23. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Megfelelő táp az, amitől megdöglik.

Több már a kutya ebbe az országben, mint az ember.

Igaz, még nincs szavazati joguk.

2009. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én eddig Eukauba táppal etettem a kutyáimat, mert az állatorvosunk szerint az a legjobb nekik. De mi után elolvastam ezt a cikket, 2x is meggondolom, hogy milyen tápot veszek nekik.

[link]

CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!

2009. márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ezt nem olvastam végig.nagyon durva.
2009. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod szerint valószínű ezért a legjobb az Eukanuba, mert velük áll szerződésben. Gondolom a rendelőjében árulja is ezt a tápot... Amúgy nem minősíteném az Eukanubát..
2009. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem értem, hogyhogy ezeket? Mindet keverve, vagy váltva?


Ezek mind jó minőségű tápok válasz ki egyet és használd csak azt!

2009. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszolónak! Igen, ezen én is gondolkodtam már... Ők is ezt a fajta tápot árusítják a rendelőben. Nekem azt mondta erről a tápról, hogy azért ez a legjobb a kutyámnak, mert minden olyan dolog meg van benne amire neki szüksége van, jó minőségű, emberi fogyasztásra is alkalmas húsból készül, nem pedig gabonából mint a Pedigré és társai. Mondjuk az lehet, hogy húsból készül, de ha tényleg igaz a cikk amit bemásoltam (és mért ne lenne az?) akkor inkább megveszem a csirke aprólék húst a hentesnél (én is azt eszem) és azt párolom meg a kutyusnak. Kb. annyiba kerül mint az Eukanuba.

Egyébként írta egy válaszoló, hogy ő ezt a cikket nem tudta végig olvasni. Mondjuk nem csodálkozom rajta... nekem is nagy erőfeszítésembe telt végig olvasni ezeket a szörnyűségeket. :( Kíváncsi leszek mit fog szólni a doki ha elküldöm neki a cikket... nem is! Inkább kinyomtatom és személyesen adom oda neki a rendelőben. Érdekel az arc kifejezése. Mondjuk az embert azt várná, hogy miután elolvasta rögtön mennyek és dobálja ki a rendelőjéből azt a sok Eukanuba-s zsákot, de valahogy úgy érzem nem ez fog történni.

2009. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!