Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit használtok jutalomfalat...

Mit használtok jutalomfalat tartónak ha sétálni viszitek a kutyátokat? És mi a jutalomfalat nálatok?

Figyelt kérdés

Én először kutyakekszeket vettem, de a száraztápot is ugyanúgy szereti. Áruházakban láttam j.f. tartót, de nem ezekbe szoktam vásárolni és így a szállítási költség sok lenne. Esetleg a Fressnapfba van? Vagy csinálhatnék én valahogy? Itt van pár:

[link]

[link]

[link]


2009. márc. 16. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Minegyik kutyám kiskorától gyümölcsöt kap jutalomfalatnak. Zsebbe nylonzacskó, abban alma, körte, banán, szőlő.. éppen mi van. (sokszor az egész almából én harapok, és azt kapja a kutya, így nem kell előre felvágni.)
2009. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jók azok a kis tokok amik az oldalakon vannak, de én erre a célra nem vettem semmit hanem egy kis zacskóba vittem le neki jutalom falatot. Nekem egy beagle kutyám volt és nagyon szerette a sajtot ezért azt vágtam neki. A szőlőt is szerette. Meg még néhány gyümölcsöt. Kapható boltokban is jutalom falat ami jó. A kutyakeksz is jó. Csak amég kicsi a kutya, abból nem szabad neki sokat adni.
2009. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy régi szekrényben talált övtáskát! Jutalomfalatnak vagy virslit, párizsit vagy főzőkolbit. Ezek elég "vizesek" nem nagy energiatartalmúak (tehát nem is lakik vele jól) és nem lesz rá szomjas!

:)

2009. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hmm egyentol fuggo..

pl nekem az ismerosom ilyen kutyacsontot vagy kutyaknak valo csokit adott:P

es persze egy jo adag dicseret midnen szabadban elvegzett kis- nagy dologert... ul fekszik szo hallgatasaert stb:p

2009. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyet értek a 15:17-sel, ilyen övtáska az jó.

És olvastam a Kutya c. ujságban, hogy a jutalomfalat olyan legyen, hogy ne kellegyjen rágni, tehát pld.virsli..mert a rágás elvonhatja a kutya figyelmét a tanulástól.

2009. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Én is a zsebembe teszem zacskóba, de nem fér bent el elég. Egyszerre 2 beagle kutyát viszek és minden odahívásért kapnak, de leginkább ha a figyelmüket akarom elterelni pl. egy nyúlról. Így sokszor hazának már elfogy. Majd én is keresek valami övtáskát.

2009. márc. 16. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!

egy övtáska remekül megfelel. A jutalomfalat vagy legyen energiaszegény, alacsony fehérjével zsír nélkül, vagy azt amit beleteszel jutalmazáskor a kutyába számold le a kajából.


tudom hogy ez egyszerre nem nagy adag (vagy nem tűnik annak) de hosszabb időn keresztül sok lehet és egy tanulási folyamat alatt van akinek a kutyája bevág egy egész adag tápot. az elhízás nagyon ártalmas, vigyázni kell vele.

2009. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!