Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő ezzel? Jelez ez...

Mi a teendő ezzel? Jelez ez valamit?

Figyelt kérdés
a kiskutyámnak pattanásszerű sárga valami van a hasán. jelez ez valamit? bajt? esetleg semmi különös?
2009. márc. 15. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nemrég még alomban volt, akkor ott egymást jól meg szokták rágni. Ennek lehet következménye az ilyen pattanásszerű dolog, amit ki is lehet nyomni.

Ha már régebben van nálatok akkor ha nem múli, vagy több lesz, akkor érdemes dokinak megmutatni.

2009. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy rottweilerem ugyanez volt a baja nem volt időm dokihoz vinni 2 hétre azt vettem észre h akkora mint a szemgolyóm elvittem dokihoz aki kioperálta se perc alat (10perc)azt mondta ,hogy valami zsír mirigyes bizéje volt:Dmár ne memlékszem bocsi:D de lehet ,ohgya tekutyádnak tényleg csak egy pattanása van és semmi komoly de azért eg látogatést az orvosnál tégy vele
2009. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. márc. 15. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Látatlanba nehéz megmondani mi lehet ez a pattanás szerű sárga valami... Szerintem fordulj ezzel a problémával állatorvoshoz, ő biztos, hogy többet tud mondani mint mi.

Remélem semmi komoly baj nem lesz.

2009. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!