Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan állatmenhely Pesten,...

Van olyan állatmenhely Pesten, ahol lehet kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem igazán értem a kérdést, szeretnél elmenni egy menhelyre, hogy ott sétáltathass egy ottani kutyust?
2009. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha segíteni szeretnél, több menhely is van.

[link]

2009. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1.-nek: igen, de nem vagyok biztos benne, hogy bárhova beállíthatok... arra gondoltam, hogy valaki esetleg leírhatná a tapasztalatait, vagy ilyesmi. nézegettem a honlapokat, de nemnagyon írtak ilyet...
2009. márc. 15. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik állatmenhelyen szívesen látnak.

Jelentkezz telefonon, vagy látogasd meg egy hétvégén.

A kutyáknak szükségük van sétára, némi tanulásra, betegség után ápolásra, mindenhol szívesen látják az önkénteseket.

2009. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írd meg azt is, hogy merre laksz, mi lenne közelebb. A menhelyek általában Pesten kívül vannak, kivéve a NOÉ a 16 kerületben és a HEROSZ a 22-ben. de ezen kívül vannak mentett kutyák panziókban is, oda is lehet menni sétáltatni.
2009. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. próbáld meg itt, bitos hogy minden segítséget szívesen vesznek:

[link]

2009. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen, akkor majd megkérdezem!
2009. márc. 15. 20:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Népligetben van a Strázsa Kutyaiskola -és panzió.

Ott szívesen veszik a segítséget, én voltam már náluk, segítettem kutyust sétáltatni és etetésnél is. Nagyon rendesek, csak ajánlani tudom!!!

2009. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A menhelyek többségén nagyon szívesen veszik az önkéntes segítséget, de nem mindenhol van rá lehetőség. Én is a Noét és a Heroszt tudom biztosra mondani. Nagy szükség van az ilyen segítségre, minél több ember kellene, aki így dönt, mint Te. Remélem megtalálod a jó helyet és sok sikert!
2009. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Télen 2 honapig Luxemborgban voltam látogatoban a lányomnál. Egy napos szombati napon elmentunk a fováros szélén levo állatmenhelyre erdeklodni,mert a lányom egy kis cicát szeretne orokbe fogadni. Mivel még zárva volt kb 1,5 orát várakoztunk amíg kinyitottak. Csodálkoztam,hogy ez ido alatt allandoan gyulekeztek a parkoloban az autok,azt hittem,mindenki valamilyen állatot szeretne orokbe fogadni. Csak késobb figyeltuk meg,hogy a várakozok tobbségénak a kezében sétaltato szíj volt. Késobb kiderult,hogy ezek az emberek (voltak ott családostúl is gyerkocokkel eggytt) kutyát járnak sétáltatni. Valamilyen modon regisztrálva vannak,mert a kapunál csak megmodták a nevuket, és pár perc mulva kihozták nekik a kutyust,amelyik már ismerte oket mert farkcsoválva rohant hozzájuk.

Ezt egy nagyon kedves szokásnak találtam,és most jutott eszembe amikor a holgy ilyen témájú kérdést tett fel.

Beszélgettunk a parkoloban egy holgyel aki egy csomo használt kutyacuccot (fekvohely, játék, ruhacska,stb) hozott a menhely részére, mert amint elmondta a régi kutyája elpusztúlt mert már oreg volt, és most egy másfajta kutyája van amelyiknek ezek a dolgok a méretuk miatt nem alkalmasak.

2009. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!