Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékot adjak a Beagle...

Milyen játékot adjak a Beagle kutyáimnak? !

Figyelt kérdés
Van 2 Beagle kutyám és már tanácstalan vagyok, vettem már nekik annyi labdát de szanaszéjjel rágták mindet! Vettem már neki tiszta kemény labdát azt is tönkre tették:D Légyszi segítsetek:D
2009. márc. 14. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Vegyél labdát!!:D

Na jo csak vicc..

Tényleg van olyan labda, amin kis lyukak vannak és lehet bele kis pici jutalom falatot tenni és ahogy görgeti kiesik néhány szem.

Szerintem az jó ötlet.Vagy van erős latexből labda, ilyen fonott gumi szerű, azt nehéz szétrágni, huskym van és több mint 1 éves az övé és még csak egy pár helyen meg van szakadva.

Vagy lehet a fressnapfsban venni 600 ft-ért csontot, amin füstölthús van, azt is imádják!

2009. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen:D majd szétnézek és próbálok beszerezni ilyeneket:D mert már tényleg őrület, hogy akármit adok nekik darabokba találom az udvaron:D
2009. márc. 14. 11:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
az én beagle kutyám oda volt azokért a játékokért amivel egy kisgyerek szokott játszani.Biztos ismered azokat a játékokat amit akkor kap a gyermek amikor jön a foga,és rághatja...vannak sípolós,rágni való játékok is...az se rossz mert nem sokáig fog sípolni....egyszer elcsent az unokahúgomtól egy plüssmacit.Élvezettel szedte szét,és alig győztem utána takarítani...szerintem a kutya mindenféle játéknak örül ha tudja rágni....
2009. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nah igen az biztos:D:D csak nekem valami masszív kell mert már tényleg egy vagyont költöttem rájuk és hiába, vettem egy ilyen kötelet ami ilyen nagyon erős fonalból van így spirálisan összefonva, nah az mondjuk bírja a gyűrődést csak azt meg már megunták:D szóval vagyok bajba:D
2009. márc. 14. 11:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Van egy olyan rongy, amit húzkodni lehet, a legjobb barátnőmnek van beagle-je, az imádja, és az én kutyám is szereti (ő nem beagle). De az a labda is jó, amit az első válaszoló írt.
2009. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, most látom, hogy írtad, hogy vettél nekik olyan rongyot. :D
2009. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát a kong most nagyon népszerű lett,kicsit drága,de elvileg strapabiró...bár sztem nincs olyan játék amit egy beagle ne szedne szét :S :D
2009. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél drága játékot,mert úgyis szétszedi azt is..:)biztos vannak ismerőseid között olyanok akiknek kisgyerekük van...ott mindig van olyan játék ami már nem kell,és amúgy is kidobnák.kérd el,a kutyák is szereti a meglepetéseket,és oda lesz a boldogságtól ha több játékot adsz neki egyszerre.Én egyszer egy nagy dobozba tettem egy csomó rágni való,sípoló játékokat,labdákat,csavart rongyot,sőt a parkból vittem jó vastag ágakat is.Látnod kellett volna azt az örömöt amikor szétszedte a dobozt!!!Néha az örömtől hozzám szalad,hogy végignyalja az arcomat,és folytatta tovább a doboz szedését...Érdemes volt örömet szerezni neki...
2009. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Első vagyok.Ez nagyon jó strapabíró játék, nézz szét itt biztos találsz valamit.


[link]

2009. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,ne költs drága játékokra felesleges,megunt gyerekjáték megteszi,aztán takarítsd össze a maradványokat és dobj nekik másikat.Ők ilyenek.
2009. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!