Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet rávenni a kiskutyát...

Hogy lehet rávenni a kiskutyát arra, hogy mindig csak egy helyre végezze a nagydolgát, ne szerte szét ahol épp rájön?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Én azt alkalmaztam, hogy türelmesen kivártam, amíg éppen nekilát, gyorsan felkaptam, és letettem oda, ahol elvégezheti. Ott pedig addig vártam, amíg újra neki nem fogott, és el nem végezte. Ekkor nagy dícséret és örömködés.:) Nagyon hamar felfogta, hogy csak azon az egy helyen tudja nyugodtan elvégezni a dolgát.
2009. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad azt a helyet sűrűn takarítani.
2009. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én személy szerint, mikor épp aknát készült rakni a kutyusom fogtam gyorsan hátra vittem a kertbe és azóta oda végzi a dolgát:D

Azóta van egy kiskutyája, vele például semmit nem csináltam, ugyanoda jár ahova az anyja:D

2009. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekunk is hasonlo gondunk volt amikor a kiskutyát megvettuk. Egy tenyészto ismerosunk azt mondta,hogy valamilyen régi ruhadarabot (vagy rongyot) tegyek le a foldre, de használat útán ne mossuk ki mososzerrel,csak oblitsuk ki és szárítsuk meg.(Ilyen lehet tobb is ,hogy váltani lehessen amíg megszárad). A kiskutya érezni fogja rajta a saját urulékének,vagy vizeletének a szagát és újra csak oda megy. Nekunk ez bevált, igaz néha megfeledkezett ,de surubben hordtuk ki a fuvecskére es aztán már a lakásban nem piszkolt be.

Már 7 éves és még most is a fuves részt keresi, hogy , elvégezze a dolgát, nem jellemzo rá,hogy pl a járdán vagy úton tegye ezt.

2009. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!