Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta "parancsol"...

Melyik kutyafajta "parancsol" tekintélyt?

Figyelt kérdés
Nekem Német dog:)
2011. máj. 16. 22:52
1 2
 1/15 anonim válasza:

szerintem minél nagyobb, annál jobban

pl: ír farkas

2011. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kanári szigeteki kutya, főleg vágott füllel. Eszméletlenül gyönyörűek és tekintélyt parancsolóak.
2011. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem a közép-ázsiai, komondor, rottweiler, német juhász (mert a környékbeliek mind be vannak golyózva, és állandóan ugatnak), és amúgy ezek a harapósabbak, nagyobb fajták.

De az se mind. Pl. egy újfoundlanditól még akkor se ijednék meg, ha morogna :)). meg a múltkor ugatva rám szaladt egy magyar vizsla, na ott sem tojtam be :)).


Viszont egyszer 2 utcán át kergetett egy dobermann, na ott féltem. Az már tekintélyt parancsoló nekem. Főleg a barna színű.

2011. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Dobermann
2011. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Pitbull

Dobermann

Német dog

(de csak vágott füllel)

2011. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Rottweiler,Boerboel,Tosa Inu,KÁJ.A Dobermann,ez persze az én személyes véleményem,farokkal és lelógó füllel semmi tekintélyt nem parancsol.Még a fül nem is annyira,de az a vékony,kunkori farok....
2011. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
német dog, egyértelmű:)
2011. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
német dog, főleg vágott füllel :) Dobermann, KÁJ, kanári szigeteki, roti, cane corso, tosa inu.
2011. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 xnorkax ***** válasza:
Számomra a Cane Corso ilyen :) De pl. egy dobermann is nagyon tekintély parancsoló, vágott füllel.
2011. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem azért, de a vágott fülnek mi köze a tekintélyhez?

Nekem pitem van, teljesen 'natur", és mégis átmennek az út másik oldalára.

2011. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!