A kutyának van memóriája?
Figyelt kérdés
Vissza tud emlékezni dolgokra?
Pl. Egyik nap megkerget egy macskát, manyek bebújik egy kerítés mögé. Másnap ugyanott keresni fogja a kutya?
2011. máj. 15. 20:32
2/8 anonim válasza:
az enyéim tutira :D
szóval természetesen van memóriájuk.
3/8 anonim válasza:
természetesen :) különben a saját nevére és a betanított dolgokra sem emlékezne. tudja, hol a kajástálkája, tudja, hol szokott lenni a macskás ház, ismeri a szomszédokat :)
4/8 anonim válasza:
nálunk az embereket felismeri..a szomszédokat nem ugatja meg,ha pl kifut az utcára,hanem simogatásért megy oda hozzájuk,de ha valaki ismeretlent lát,akkor már fut el és ugat össze-vissza....ja..és engem motoron is felismer.:D
6/8 anonim válasza:
szia!
Mióta oltatni vittük autóval, azóta nyálzik és remeg, ha be kell szállnia. Még jó, hogy emlékszik a fájdalomra és a kellemetlenségre!
Rokonunknak volt tacskó keveréke, évente kétszer, ha mentünk oda, mert messze laknak, mindig megismert.
Ha nem lenne memóriája, nem tudna tanulni, nem ismerné meg a gazdáját!
7/8 anonim válasza:
Jobb memóriájuk van, mint sok embernek! És merem állitani, hogy hűségesebbek és szeretnivalóbbak is mint sok ember!!!
8/8 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni !
Köszönöm a válaszokat! :-)
2011. máj. 17. 14:45
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!