Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nevelhetném taníthatnám...

Hogyan nevelhetném taníthatnám, a 2,5 éves bernipásztor kutyám az engedelmességre? Mindig szökik, és ha hívom nem jön oda hozzám. Rettentő önfejű! Már mindent kipróbáltam. Néhány alapparancsot is ha van kedve megteszi, ha nincs otthagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem kutyasuli... Ha két és fél év alatt nem sikerült, most sem fog varászütésre menni. Át kell venned a falkavezér szerepét, meg kell tanulnod megfelelően motiválni, és megfelelően büntetni. Ezekhez meg nem árt a suli, mert én nem fogom tudni leírni neked egy kommentben amit 4 hónap alatt megtanultam, de ha le is tudnám írni, akkor sem tudnád megfelelően alkalmazni felügyelet nélkül.
2011. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 éves kutyákat már nehezebb tanítani, kutyasuli segít, de ha elég türelmes vagy magad is megtaníthatod, de inkább a suli.
2011. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor teszi meg, ha a kedve úgy tartja? Elgondolkoztál már azon, h ki is ott a falkavezér?
2011. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bernim van. Soha nem volt gondom vele, nem jártunk suliba se. Merre laksz? Ha a közelben,segítek szivesen.
2011. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak.Csongrád megye Szegedtől 30 km.Kistelek.Köszönöm a válaszokat!

Utolsó előttinek.Ez a falkavezér jó,mert nem bírtam (Vagy nem jól tettem eddig)rávenni,hogy én lennék.Köszi.

2011. máj. 10. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem akkor kellet volna eszedbe jutnia amikor már idősebb, hanem kölyökkorában... Mindegy szóval szerintem is kutyasuli, meg olvashatsz tapasztalatokat is, abból is tanulhatnál :)
2011. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!