Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van kutyám egy labrador és...

Van kutyám egy labrador és egy tacskó. Minda a kettő egy év körüli. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanáába a labrador párzási mozdulatokat végez a tacskón.(mindkettő kan)Tudom, hogy ezt azért csinálja,hogy kifejezze, hogy feljeb áll a falkában.De mit csináljak?Szidjam le, "ne vegyem észre" stb.?
2011. máj. 9. 20:49
 1/7 Akiteki ***** válasza:
Hagyd. Most rendezik le a falkasorrendet. Ne szólj közbe, majd ők elintézik.
2011. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nory0722 ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Tudom,hogy zavaró,de ez van,el kell fogadni. Ha ivartalaníttatod,akkor ez csökkenni fog,mivel most érhettek ivarérett korba,de nem tűnik el teljesen. Nekem az ivartalanított szukám akarja folyton meghágni a kant:) Ez így van rendjén,a kanok ráadásul így alakítják ki a ragsort(amelyik meg tudja hágni a másikat az a 'főnök')
2011. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, én olyan falkavezér vagyok, aki ez ellen mindig fellépett. Vannak ennél árnyaltabb módjai is a pozíciópontok leosztásának. Én senkinek nem hagyom ezt a saját falkámban, a sétáltatós bandámban sem, és a kutyaiskolai pályán sem (ezt nem magam miatt, kifejezett oktatói kérés ennek a letiltása). Bármit lehet, de agresszió, fedezés, provokáció TILOS.
2011. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rászólhatsz éppenséggel, ha látod, majd elintézik úgyis akkor, amikor nem figyelsz, szóval nagyon nem avatkozol bele semmibe.
2011. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:

ma 21:26

Kutyaiskolában nincs is helye. Ott mindenki egyenrangú. De egy falkában van rangsor. Ha ilyen módon nem engeded lerendezni, elintézik máshogy.

Nálunk a kölyköknél megmutatják a nagyok, hogy én vagyok a felettes, ezt is megcsinálhatom veled. Később nincs bunyó és hatalomátvétel.

2011. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam le tudják rendezni azzal is, hogy ki tér ki kinek az útjából, ki túrhat ki kit a fekhelyről, ki kezdhet játékot és ki nem, ki veheti el a lbadát a másiktól és ki az aki nem mehet a közelébe. És ehhez nem kell sem fedezés, sem egy odakapás. És a kutyasulin sem egyenrangúak, sőt pont az a legjobb része a tanfolyamoknak, amikor az elején végig nézed, hogy leosztják a szerepeket.


És nálam még sosem volt verekedés :)

2011. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De a csontot, meg játékot azt a kicsi elveheti tőle, és nem bántja, csak haggya, hogy elvegye.
2011. máj. 13. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!