Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám jobb hátsó lábán egy...

A kutyám jobb hátsó lábán egy nagy seb van, ez miatt sántít is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A kutya már öreg, körülbelül 10 éves, és a jobb hátsó lábán egy fekély szerű seb van.

Tehát nincs szőr ott, és eléggé sebes.

Étvágya van, de elég aggasztó a helyzet.

Állatorvos beavatkozása nélkül meglehet gyógyítani?

Mit javasoltok?


2009. márc. 9. 05:30
 1/8 anonim ***** válasza:
hogyne... ráolvasással. azzal legalább nem ártasz többet, ha már orvoshoz nem akarod elvinni.
2009. márc. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fekély legrosszabb esetben odáig fajulhat, hogy amputálni is kell a kutya lábát. Persze ez már szélsőséges eset. Tégy belátásod szerint.
2009. márc. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a te lábadon lenne egy fekély, te is elmennél orvoshoz. Az állat ugyanúgy nem "öngyógyuló" mint az ember. Még nehezebb helyzetben is van, hoszen a fájdalmat jobban tűri, tehát a gazda odafigyelésén múlik, hogy orvoshoz kerül-e.

Természetesen a seb elfertőződhet. Valamint valamiért kialakult a kutyánál ez. Ez lehet kezeletlen cukorbetegség, egy kezeletlen sérülés, kifakadt daganat, tályog, ciszta.

Orvoshoz kell vinni.

2009. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én macskámnak is volt egy ilyen sebe és kikopott ott a szőr is de már begyogyult neki tetrán kenöcsel kentem de lehet hogy anélkül is begyogyult volna szerintem hívd fel az állatorvost az még nemkerül pénzbe
2009. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már 10 évig hűségesen melletted volt a minimum hogy ilyen helyzetben pénzt és időt nem sajnálva elviszed az orvoshoz.


Attól hogy egy kutya öreg még nem feltétlen kell szenvednie.

2009. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ahelyett, hogy írogatsz, fogd meg a kutyádat és vidd el orvoshoz! Meddig hagynád szenvedni?
2009. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha még nincs késon a tanácsom akkor probáld ki a curorterápiát. En errol csak nemrég szereztem tudomást, amikor a lányom alkuldte ezt a linket: [link] vagy

[link]

estleg tedd bele a Google keresobe: cukorral sebet gyogyítani , és kidob neked egy csomo linket ahol konkrét pápdákkal

2009. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elnézést,de a szoveg javítása kozben véletlenul elkuldtem a hibás szoval a végén, csk azt akartam még kozolni,hogy sajá magamon is kiprobáltam ezt a terápiát, amikor jo mélyen beleszaladt a kés a kezembe. Csak leoblítettem a csap alatt szortam rá egy jo vastag réteg kristálycukrot, bekotottem,és még 2napon kesresztul megismételtem ezt a folyamatot,már nem is látszik hol volt megvágva a kezem.
2009. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!