Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Látnom kell a yorkshire...

Látnom kell a yorkshire terrierem szüleit mielőtt megveszem?

Figyelt kérdés
2008. febr. 14. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kelleni nem kell, de nem árt. A szülőkből kiindulva meg tudod saccolni mi is lesz a kis apróságból, amit megveszel. A yorkiknál meg kifejezetten ajánlott mert sok "tenyésztő" azt mondja hogy mini lesz és mire 1-1,5 éves lesz a kutya kiderül hogy nem is mini, de addigra már a család megszereti és nem viszi vissza. Szóval én mindenképpen megnézném a szülőket...
2008. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi ez nagyon jó tanács.és szerinted mijen méretűt kéne venni?mert én nemtudom hogy mejik lenne jobb.most választok előszőr kutyát.és egy fontos kérdés áll fent minit vegyek vagy extra mini-t.?te mejiket ajánlanád?

amúgy egy elég nagy tágas házba kéne nekem,csak nemtudom hogy mejik a jobb.kérlek segíts.:D;(

2008. febr. 14. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az az igazság hogy én a yorkikat csak felületesen ismerem mert én bernáthegyikkel foglalkozom, de azt amelyik tetszik:))) nézz meg egy minit és egy extra minit, amelyik jobban tetszik az lesz a nyerő:))) bár nekem azok a kutyák nagyon picik::)
2008. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt hallottam h az extra mini yorki (a túl kicsinyítés miatt) elég beteges és érzékenyebb mint a mini v a "normál"... De ezt neked kell eldöntened, azt válaszd, amelyik jobban tetszik!:)

2008. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!