Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnál egy pitt...

Milyen nevet adnál egy pitt kannak?

Figyelt kérdés
rozsda szinű rednose
2009. márc. 7. 14:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Zeusz, Carlos, Rambó, Predátor
2009. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
29%
Rancz Annamária
2009. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
miért kell lepontozni?tényleg pepsi a neve.hülyék!
2009. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
az én sztafimnak Rafi a neve:) ha van pl iwiw-ed akkor körül nézhetsz hogy a többi pitnek vagy az ilyen kaliberű kutyáknak milyen nevet szoktak adni.még onnan is választhatsz ha megtetszik valamelyik név.
2009. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
nem kell túl "véres, kemény" név neki.nekem ezek tetszenek: Gringó, Amigo, Jorden, Rocky, Diego, Aldo, Dragon, Gino, Nico, Igor, Chili, Dante, Tyson, Gordon, Cortez
2009. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

az előző vagyok!

írd már majd ide léccí h milyen nevet választottál!!

2009. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 19:40-esnek. Miért kell lepontozni?? Ő csak leírta, hogy hívják a kutyát, hátha pont az a név tetszik a kérdezőnek. + a többi nevet is miért kell lepontozni(engem is lepontozott vmi nagyokos)?? A kérdésre válaszoltunk. Leírtunk 1 nevet, ami nekünk tetszik. Csak válaszoltunk a kérdésre már az is baj?? Azt hittem, h azért teszik fel itt a kérdéseket, h mi válaszoljunk rájuk. Az, h vkinek nem tetszik az a név, amit leírtunk az 1 dolog, mindenki más, mindenkinek más név tetszik, de akkor is jó minden válasz, aki már írt 1 nevet, mert a kérdésre válaszolt. Ilyen szubjektív kérdést nem tom,h lehet lepontozni, hisz mindenkinek más nevek tetszenek.
2009. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok ki az aki lepontozgatja az embereket.de még olyat is aki megkéri hogy írja majd ide a nevet amit választott...szánalmas az ilyen.
2009. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.a lepontozónak meg csak annyit szeretnék mondani hogy ha szórakozni szeretnél akkor máshol kutakodj, és ne kritizáld a normális válaszadókat.elvégre itt,a véleményekre vagyunk kiváncsiak.az pedig mindenkinek más.amugy I'RON /ájron/lett a neve.
2009. márc. 13. 12:25
 20/21 anonim ***** válasza:
tetszik a neve olyan pites:)
2009. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!