Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis dolog ha egy 5...

Normalis dolog ha egy 5 honapos kutyat a hazban olben hordozgatnak ide oda, es lehetseegs, hogy kint ezert nem akar menni setalni neha?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy mekkora kutyáról van szó. Én elvből egy kutyámat sem vettem fel kölyökként, mert akkor mászna fel nagykorában is. Az biztos, hogy egy erre hajlamos kutya ugyanúgy ellustulhat mint egy elkényeztett gyerek.

Azért, ha egyáltalán nem akar rohangálni - ami 5 hónapos korban természetes lenne - akkor vizsgáltassátok meg diszpláziára ill más mozgásszervi problémára is.

2009. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem normális.nekem két szobakutyám van,persze,felemelem őket,de ne egész nap.van lábuk.

lehet azért nem akar sétálni menni,mert el van kényelmesedve.mi ha megyünk ki egyből rohangálnak,játszanak.amikor a fiatalabbik kutyámat először kivittük ő is csak leült.ezt csinálta 2-3szor,aztán itt vittek egy másik kutyát,egyből elindult.azóta megy a séta.nem jo ha valaki ennyire el"babásítja" a kutyát.ebből lesznek a kis "hörcsögkutyák".az enyémek is 2-3kg osak,de nem ilyen kis reszketeg ölebek!

2009. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én beagle kutyám 10 hetes lesz, és a 3-on lakunk lift nélkül. Mivel egyenlőre akkora a kutya, mint egy lépcsőfok, így a szintek között ölben viszem. 5 hónaposan viszont már tutira nem fogom, a héten megkapja az oltását, aztán 1-2 séta után szokhatja a lépcsőzést:)

2009. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
ne hagyd lépcsőzni a kutyát,mert sérvet is kaphat!
2009. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem sérvet kap, hanem tönkremegy a gerince. A tacsiknak különösen veszélyes a lépcső de általában az alacsony és "hosszú" kutyák gyorsan tönkremennek a rendszeres lépcsőtől. Kérdezd csak meg az állatorvosodat.
2009. márc. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
miértelme lakásban is ölben cipelgetni?!főleg ha ilyen yorki féle...nekem sztafim van ami jól van szocializálva, minden kutyához barátsággal megy oda.ritka az olyan padlócirkáló amelyik brátságos, mert mindegyiket ölbekapdossák h' juj, nagy kutya eltapos és bánt' közbe meg semmi.na mind1 ez nem igazán a kérdésre a válasz csak 1 olyan táncs féle amit jobb ha megfogadsz.
2009. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne vedd egy kalap alá a yorkikat,mert az enyémek szeretik a többi kutyát,apuék pitbulljával is játszanak,sőt,van egy német dog "barátjuk" is.nem kis ölebek.már válaszoltam erre a kérdésre,talán 3mal feljebb.
2009. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg a 2.is én voltam.
2009. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!