Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám hasa egyre jobban...

Kutyám hasa egyre jobban foltosodik. Miért és mennyire lesz foltos?

Figyelt kérdés
Beagle kutyám van, 5 hónapos volt a múlt héten. Kb. 1 hónapja tök rózsaszín volt a hasa, most tele van barna pöttyel. Minden kutyafajtánál következnek be ilyen változások? A dalmatánál tudom, hogy később alakulnak ki, de egy beagle is megváltozik amíg felnő? Erről egyik beagle oldalon sem olvastam még semmit sem.
2009. febr. 23. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Jack Russel Terrierem van es ugyanez a helyzet. Az eredeti foltokon kivul nehany honapos koraban elkezdett a bore pottyosodni. Most mult egy eves es tele van kisebb-nagyobb barna foltokkal a szor alatt. Szerintem aranyos, nekem legalabbis tetszik. Sot, eleg vicces, mert konkretan a vegbelnyilasan is van egy barna potty, ami miatt ugy nez ki, mintha folyamatosan kakas maradt volna...

Egyebkent szerintem ez a foltosodas kutyafajtankent valtozo. Legalabbis anyukamek utcakeverek torpekutyaja egyaltalan nem foltosodott be, pedig neki is feher az alapszine.

2009. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en bullterrierem hasa is rozsaszin volt es most 4honapos koraba elkezdett foltosodni, a nyakan is lett egy kis folt es az arcan is , nekem tetszik :D
2009. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyárom kaptam a beagle kutyámat (most már 9 hónapos), és kezdetben neki is tök rózsaszín volt a hasa, aztán ahogy nőtt, úgy kezdett el egyre inkább pöttyösödni-foltosodni a hasa. (enyének a pofiján is van pár)

Pöttyös Pannának hívtam akkor..

Most meg már nem is látszanak neki a barna foltjai, mert teljesen belepte a hasát a szőr. :) Jó kis bundát növesztett.


Nyugi, ez tök természetes. Semmi baja nincs.

2009. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Még sehol sem hallottam róla, ezért kicsit elkezdtem aggódni. Az első barna folt az egyik bimbójánál volt, azt hittük rá először, hogy kullancs. Aztán jobban megnéztük, és láttuk, hogy mégsem az :)
2009. febr. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!