Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen árnyalatú az ezüst...

Milyen árnyalatú az ezüst színű mopsz színe?

Figyelt kérdés

Tegnap egy haverunkkal elmentünk kutyanézőbe, és ő vett végül egy ezüstnek titulált mopsz kutyát. A kutya szerintem túl sötét színű, inkább szürke (kifejezetten sok benne a fekete). Ez lenne tényleg a szürke szín? Amúgy nem olyan fontos, mert a havert nem érdekli, jó-e a szín, vagy nem, szeretni fogja a kutyát ígyis-úgyis. Csak érdekelne a véleményetek.

A googleba beírtuk, ott adott ki ugyanilyen színű mopszokat, amik az amerikai kennel klub elfogadott színei közt voltak, de magyar oldalon nem találtam hasonló színű kutyát.


2009. febr. 23. 06:40
 1/2 anonim válasza:
Nekem egy beige és egy fekete mopszom van.Az ezüst színűt számtalanszor feltüntették már kőszikla színűnek,szürkésnek is.A fekete szín az tök természetes benne,főleg a pofijánál és a gerince vonulatánál.Valójában nem értem a kérdésed illt h mire vagy kíváncsi.De ha megnézed a beige és az ezüst színűt láthatod a különbséget.
2009. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó csak amit ezüst színűként árulnak, vagy raknak fel képet, az valójában inkább a bézs egyik árnyalata. Tehát nem a normál barack színű hanem egy kicsit kékesebb beütésű de ettől még bézs hatású.

Ez a kutya meg kifejezetten szürke, erőteljesebb fekete jegyekkel mint mondjuk a bézsnél (nekem is egy bézsem van). Azért kérdeztem, hogy ez akkor az ezüst szín, vagy a bézs kékesebb árnyalata? Azt tudom, hogy a fekete jegyeknek meg kell lenni a pofán a füleken, meg a háton egy csíkban. Ez rendben is van vele is, csak az alapszíne szürke.

2009. febr. 25. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!