Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam a meg kutyámat...

Hogyan tanítsam a meg kutyámat pacsit adni? !?

Figyelt kérdés

Ülni már tud,de még jó lenne ,ha "fekszik"-re is hallgatna!

Hogyan tanítsa,m meg erre a 2 parancsra!


2009. febr. 22. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
ha ül, akkor ülj le szembe vele, vagy hajolj le hozzá,tedd a tenyeredbe a kis mancsát és mondd h PACSIIT :) és ha ott hagyja egy pár másodpercig, akkor dícsérd halálra és egy kis jutalomfalatkát is adj neki!
2009. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes. A Mienk adta állandóan magától már később . Fogja kezedbe egy száraztápot, tartsd az orra elé , de ne engedd, hogy bekapja. Közben mon el többzsör, hogy pcsait kérek és emeld fel a lábát. Ismételd meg sokszor napokig. Elöbb utóbb rájön hogy csak akkor kapja meg a jutalomfalatot, ha pacsit ad. Később már falatka nélkül is ad, ha kéred.
2009. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fekszik: én lesben álltam és ha magától lefeküdt,odarohantam, mondtam neki fekszik, ügyi kutya,jutalom a szájba. kicsit nézett furán, de rájött hogy kb mit akarok :)
2009. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tévében láttam, hogy a FEKSZIKre úgy tanították meg a kutyust, hogy amikor éppen ült, akkor az orra előtt elhúzták a jutifalatot, de a padló irányába, hogy csak akkor tudja a szájába venni, ha lefekszik. És közben monták is neki, hogy fekszik. A miénk így tanulta meg.
2009. febr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
www.wikers.lapunk.hu
2009. febr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en kutyam is csak az ul parancsra hallgat , multkor probaltam tanitgatni pacsit adni igy ahogy irtatok de a jutalomfalatra koncentralt es nem arra , hogy en mit csinalok a labaval xD egyes kutyak tanitas nelkul is adnak pacsit , igy adjak a gazdi tudtara , hogy o a falkavezer.
2009. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ezt egy könyvben olvastam, és nekem is bejött:


A kutyádon póráz van. Te az ÜLŐ kutya jobb oldalán térdelsz a pórázon (ne feszüljön; ez csak azért lényeges, hogy ne menjen el a kutya:D ). Bal kezeddel tartod a kutya nyakörvét, jobb kezedbe van a jutalomfalat. Megszagoltatod vele a falatot, de a nyakörvet fogva megakadályozod, hogy elvegye. Jobb kezedet leteszed a földre, a kutya elé (a kutya feje követi a kezed), majd a jobb kezed becsúsztatod a mellső lábai közé. Mikor a kutya lekuporodott, azt mondod: "Fekszik". Ha lefeküdt (nem baj ha nem szépen, lényeg hogy feküdjön), megdícséred és odaadod a falatot :)

2009. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

FEKSZIK: áll a kutya a bal oldaladon. Fogj a kezedbe egy jutalomfalatkát. markold össze a kezedet (hogy a kutya ne tudja megenni) és tedd az orra elé. Told lefelé az egyik kezeddel a hátát és a másik kezedben lévő jutalomfalatot pedig húzd lefelé, hogy a kutya az orrával kövesse a jutalomfalatot, ez arra kényszeriti, hogy lefeküdjön...ÉS KÖZBEN ÉRTHETŐEN ADD KI A FEKSZIK PARANCSSZÓT. ha lefekszik, add oda neki a jutalomfalatot.

A PACSI: amikor a kutya veled szemben ül, fogd meg az egyik melső lábát és mond a PACSIT parancsszót...ezt gyakorold többször és mindig ha már magától pacsit ad, dicsérd meg!

2009. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem mindig a kaja érdekli (kis falatka).

Akár hányszor kérném a pacsit nem adja.

2017. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!