Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit érezhet? Van egy palotapin...

Mit érezhet? Van egy palotapincsi kutyusom.

Figyelt kérdés
Tavaly kaptam két lány palotapincsit ajándékba (testvérek).Egyszer megszöktek itthonról,aztán sok hírdetés,keresgélés után csak az egyik lett meg.Azóta eltelt fél év.Sokszor úgy érzem,magányos,és szomorú!De viszont engem nagyon szeret,és a szökése óta,még akkor sem szalad ki az ajtón,ha nyitva marad!Sajnos,én nem tudok vele sokat foglalkozni,mert iskolába járok,a szüleim sokat dolgoznak.Mit tegyek??Miket játsszak vele?És vajon mit érezhet?
2011. márc. 15. 00:35
 1/4 anonim válasza:
Szerintem biztos hiányozhat neki a társa és ezért szomorú.Próbálj meg vele sokat játszani és nagyon szeresd,és esetleg hozhatnál neki egy új társat:)biztos örülne neki és nem lenne egyedül amíg nem vagytok otthon:)
2011. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is gondoltam már arra,hogy hoznák mellé egy kis társat:)De félek,hogy féltékeny lenne,vagy nem fogadná el.Főleg,hogy a kutyum már 1 éves!

2011. márc. 15. 17:05
 3/4 anonim válasza:
Szerintem biztos elfogadná az új társat,mivel hogy a kutyák amúgy is szeretnek a saját fajtársaikkal lenni,és még elég fiatal ahhoz hogy elfogadja:)
2011. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De gondolom a másik kiskutya is lány legyen,igaz??

Biztos furcsa lenne neki,hogy ott van egy kis szőrcsomó,és vele foglalkoznak:) De ugyanúgy szeretném a "régit" is,ugyanannyit játszanék vele:)

2011. márc. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!