Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett vele? És...

Mi történhetett vele? És miért hempereg kutyakakiba a kutyám?

Figyelt kérdés
Ma voltunk sétálni találkoztunk kutyásokkal én oda engedtem a kutyámat hogy játszanak,de a kutyám agressziven neki esett egy kutyának és még hozzá szuka kutyának esett neki:( Szét tudtuk öket hivni szerencsére. Mi lehet vele? Elötte töbször is játszott kutyákkal,csak a kanokkal nem jön ki jól de a szukákkal igen. Ezen mi segitene? És miért hempereg bele a kutyám a kakiba?
2009. febr. 20. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
És ivartalanitással ez az Agresszió elmulik?
2009. febr. 20. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet a szuka tüzelt és az elsö egy hétben ilyenkor a szukák támadnak ha kan közeledik. és az ivartalanítással csökken az aggreszivítás.


az meg természetes hogy mindenbe ami nem kellene bele fekszik, minden féle szarba és büdösbe. pl imádják a dögöket. hogy miért? apukám szerint nekik az parfüm.

2009. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hempergés ösztön náluk: a saját szaguk elfedésére szolgál.

Az agresszió csak ez ellen az egy szem másik kutya ellen nyilvánult meg eddig? A többit nem bántja? Mert ha így van, akkor valószínűleg csak egyszerűen nem szipmi neki az illető kutyahölgy. Te sem szereted minden embertársadat, nem igaz? VAgy lehet, hogy ti gazdik nem vettétek a jelzéseket, de a másik kutya viselkedett fenyegetően és a tiéd erre reagált.

Ha viszont ez a támadó-viselkedés általánosnak mondható, akkor komolyan kell venni. Ki kell deríteni, mi lehet a baja és szocializálni kell a kutyát. Erre egy jó trénert vagy kutyasulit javasolnék

üdv

2009. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a lányoknak udvarolni szokott a kanokkal meg csak akkor van balhé ha piszkálják.
2009. febr. 20. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mitől ugrik neki a kutyád más kutyának.Nekem egy tacskó keverék kutyám van.Egyszer mikor elvittük sétáltatni akkor az út közepén volt egy ... és a kutyám belehempergőzött nem todom mi lehetett a baja de szerintem érezte rajta a kutyaszagot és azért de ha nagyon elvannak fajulva a dolgok akor vidd el állatorvoshoz az a legbiztossabb.
2009. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!