Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktál hosszan a kutyád...

Szoktál hosszan a kutyád szemébe nézni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam, mert az egyik még fiatal és nem tud minden parancsszót... Akkor szoktam hosszan ránézni, ha sokat ugat a helyén, és ilyenkor egy idő után bemegy a helyére (messziről nem tudja még, hogy helyedre...). Persze közelről is megteszem néha, mert nem olyan fajtám van ami veszélyes lenne ilyen szempontból, emellett persze a legfontosabb, hogy teljesen szilárd a helyzetem... Mondjuk amilyen igzágák, nem sokszor tudok hosszan rájuk nézni. :D Természetesen idegen kutyával nem teszem ezt meg...
2009. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én szoktam:) amikor bánatos vagyok, odajön, és "szemezünk". keresi a tekintetem én is az övét, a legszebb mogyoróbarna szemeket nem is tudnám nem nézni:)

persze ha valami rosszat csinált, akkor is néz a szemembe, ilyenkor előveszi az úgy szeretlek gazdi nézést, ami ellenállhatatlan:D

2009. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, Rottweilereink vannak, bármit csinálhatok velük. :)

Imádom őket.

2009. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,olyan aranyos kislányos szemei vannak.
2009. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, és soha nem érzi kihívásnak, mindig tudja miért. Ha rossz volt, azért, ha csak babusgatom azért, ha bírkózni akarunk azért, ha meg dühös vagyok rá azért.


És soha nem keveri össze.

2009. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam... Ha rossz kedvem van megérzi, nem labdával ugrál körülöttem, csak jön és simogattatja magát, néz rám a boci szemeivel, és egyszerűen akaratlanul is elmosolygom magam.

Ha rossz volt akkor is hosszasan szemezünk és jön a sunyi, szomorú tekintet... :D Aztán bánatosan kóvályog utánam, és "rágja a nadrágom szélét", hogy ne haragudjak már rá, akkor is elszoktam vele beszélgetni szemezgetés közben, hogy nem szeretem amikor rossz. :D

No igen, ha a szomszédok látnák lehet hülyének néznének, de nem baj. A kutyák értelmes lények, és annyira érzik, értik, hogy mit akar tőlük az ember, hogy az hihetetlen. Legjobb barát!!! :) Egy jó kutya sosem támadja meg a gazdiját bármi is történjen.

Egyszer hallottam, hogy ha a kutya hagyja hogy a táljában turkálj etetés közben, mindenféle morgás nélkül, akkor tudja a rangsorban elfoglalt helyét. Nálunk működik, de azért nem feltétlenül ajánlom, hogy most neki álljon mindnki kézzel matatni a kutyája táljában, mert rossz vége is lehet (mutattak példát)

2009. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, mindig :)

Főleg elalvás előtt. A kisasszony elfoglalta a nagypárnámat, így a fejem fölött alszik minden éjjel, néha még délután is. Amikor beteg vagyok, és látja, hogy rossz a kedvem, odajön, néz a szemembe, és amikor látja, hogy igen, arra vágyom, hogy körbepusziljon, odajön és amíg el nem nevetek magam, puszilgat. Ha rossz kedvem van, a hajamat is meghúzza :)


Az utolsó válaszolónak! Ha kölyökkorban úgy szoktatod a kiskutyát, hogy látja hogy te kézzel kevered össze a kajáját, vagy rakod bele a tápot, vagy ilyesmi, megszokja, hogy te sohasem fogod elenni előle a kajáját. Én bármikor belenyúlok a kutya táljába, néha a szájába is, sohasem morog, csak értetlenül néz hogy miért van erre szükség.

2009. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam az utolsó előtti :)

Sohasem nyulkáltam a táljában, max egyszer kétszer, de elfogadja hogy ki a főnök. Idegesítheti a családból bárki, semmiért nem kap oda. Amúgysem egy idegbeteg fajta, de mi is nyulkálhatunk a szájában bátran :) Ha nem tetszik neki odébb megy, és kész :D

2009. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra a bizonyos "én vagyok a falkavezér"-nézésre gondolsz, akkor nem. Merthogy az nem ezt közvetíti a kutyának, hanem azt, hogy kihívod a falkavezérségért, arra pedig semmi szükségem :)
2009. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanaz a válaszom, mint az utóbbinak. Más okból viszont igen, mert nagyon szépek a szemei.
2009. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!