Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden Mopsz röfög?

Minden Mopsz röfög?

Figyelt kérdés
Remélem igen.
2009. febr. 17. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen! És olyan éédesek:)
2009. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
eddigi tapasztalataim szerint igen. És nem tudnak négy lábon ugatni, valamint képes elájulni. Egyébként imádom húzni őket, horkolsz egyet, és felhúzzák magukat, mert te rámorogtál... :D
2009. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Röfögnek bizony :) Nagyon jópofák.
2009. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm állatorvoshoz vitte a 3 hónapos mopszát, mert két hete vették, és nem tudnak aludni tőle olyan hangosan horkol. :D A feleség az emeleten, a férj a nappaliban mert úgy horkol, hogy a neje nem tud tőle aludni, a kutya pedig a konyhában, mert tőle meg egyikőjük sem tud. :D Az állatorvos megnyugtatta őket, hogy hát ez ilyen, szokjanak hozzá! :D Szerintem is édesek egyébként, de én a nagyobb testűekre bukok :D
2009. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Olyan rövid az orruk, hogy nem kapnak rendesen levegőt. :( Lehet, hogy édes, de én inkább sajnálom őket. Sok mopszot akadályoz a gondtalan futásban, játékban, hogy nem kap levegőt.
2009. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
a kurta lábaikkal nem is nagyon tudnak rendesen futni sem... csak pattog szegény :D
2009. márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

dehogy is! az én 11 éves mopszlim úgy fut mintha ágyúból lőtték volna ki!!

És tényleg röfög! de ő így édes!

2009. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a mopsz igenis tud futni sőt nagyon jól is tud, és ugatni is tud!!!!
2012. ápr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!