Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű a Profilium kutyatáp?

Jó minőségű a Profilium kutyatáp?

Figyelt kérdés
Most vettem, mert ezt ajánlották az üzletben. 1 kg 1200 forint, szóval elég drága, és nagyon remélem, hogy jó is :S Vélemények?
2009. febr. 12. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen jó minőségű de ennyi pénért vehettél volna neki dog chow-t is meg mellé 1 kiló csirke combot az még jobb a kutyinak:D

-Szó szó felesleges a méreg drága tápokat megvenni az acanna fele ennyibe kerül az is nagyon jó fajta táp de emellet mint irtam a dog chow, valamint a britt, a fides, a flatazor, de még a willowy gold is nagyon jó minőségek és fele ennyibe kerül.

Ilyen árba a hill's egyes gyogytápjaji meg a royal canin fajta és kölyök tápja van. Ezeket a tápokat gazdagéknak találták ki de közel sem érnek annyival többet mint amennyivel drágábbak szuperprémum minőségü társaiknál.

2009. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt nemrég egy ugyanilyen kérdés, keresd vissza, sokan leírták a véleményüket.

Szerintem egyáltalán nem jó táp, ennyi pénzért meg egyenesen vicc! Ennyiért színhúst lehet kapni! A Profilumban szerintem egyáltalán nincs hús, ugyanis nem merték ráírni az összetételét! Én sosem adnék olyat a kutyámnak.

2009. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!