Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak mikor új fogai...

A kutyámnak mikor új fogai lettek (németjuhász) hátsó két zápfoga így megbarnult, és összement, vagy nem is nőtt meg?

Figyelt kérdés
Kétszer kisebbek voltak mint a másik oldalon lévő kettő, majd mikor másnap dokihoz akartam vinni de akkorra már nem voltak benne mintha ott se kellett volna lenniük. Pedig csonterősítőt és vitaminokat is kap meg minden. Most hiányos a fogazata szegénynek mert ugye oda nem nő új. Most egy éves és két hónapos. Szerintetek mi baja lehetett? :O
2011. febr. 8. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Sajnos, az okot nem tudom, de együtt érzek veled, az én mudim is foghiányos lett, a vitamintabletta mellett is.

de így is szeretem, és amúgy sem egy kiállítási példány :)).


Annyit mondott nekem egy ismerős, akinek közép-ázsiai juhász kutyája van, hogy amennyi adagolás rá van írva ezekre a csonterősítőkre, annál több kell egy kutyának. Ez nem tudom, igaz-e.

2011. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem vitamin hiánya. Sajnos, a felmenői között lehetett foghiányos egyed. A kutya pedig örökölte.

Ha netán párosodna, tovább is örökíti.

2011. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem. Nem szeretném pároztatni.:D Bár már többen is kérték mert nagyon szép kutya. Csak hát ez a foghiánya szegénynek. Engem nem zavar csak lehet h nem tud úgy enni ahogy szeretne.
2011. febr. 8. 17:59
 4/4 Ninna ♥ ***** válasza:
Semmiképpen se menj bele a fedeztetésbe, bármilyen szép kutya is, mert a foghiányt a géneikben hordozzák, és a kölykök is nagy valószínűséggel hordozzák majd magukban ezt a gént. Sok mindent nem tudsz csinálni.. talán annyival tudod neki megkönnyíteni az étkezéseit, hogy ha száraz tápot eszik, akkor beáztatod neki előtte egy kis vízbe, az megpuhítja, úgy könnyebb neki megennie. De egyébként semmi más hátránya nem származik belőle, ismerek olyan foghiányos kutyust, aki teljes életet él, csak a tápja be van áztatva neki, és ennyi az egész. :)
2011. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!