Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kiheréltetjük a Palotapincs...

Ha kiheréltetjük a Palotapincsi kutyámat (fiú) akkor utána is neki megy majd a Westie (fiú) kutyámnak?

Figyelt kérdés
vagy lesz valami változás kedvesebb lesz mert goromba és morgós!az anyukámnak mindent meg enged de én nem nyúlhatok hozzá
2009. febr. 9. 15:20
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és a palota pincsi az 5 éves westie 1
2009. febr. 9. 15:22
 2/9 anonim válasza:
22%

Mi pont ilyen ok miatt heréltettük a tacskónkat annak idején de nagyon megbántuk! A viselkedése nem lett jobb, de szörnyen elhízott szegény a hormonváltozások miatt...

Ha bármi más módszer van a megnevelésére akkor inkább ne fiútlanítsátok!

2009. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
HÁT IGEN NEKI MEGY AZ ÖSZTÖN BENNE MARAD
2009. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az állatorvos javasolta
2009. febr. 9. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az állatorvos javasolta, biztos nem volt véletlen.

Ha ivartalanítjátok lenyugszik kicsit. Csökken a hormontermelés, ami a túlzott kanos viselkedésért (többek között az agresszióért felelős). De nem kizárható szempont a nevelés sem...ha azt elrontottátok akkor azt is orvosolni kell.


Az elhízás tőletek függ, hogy hogyan etetitek. Ha sokat kap meghízik, ha kevesebbet nem. Mi ivartalanítás után light táppal etetük őket, majd fél év után fokozatosan a régi kajájukhoz keverve tértünk vissza az ereti táphoz és mennyiséghez.


(arról nem is beszélve, h megkímélitek a heredaganattól, ill. attól, h akkor kelljen műteni már amikor beteg)


Én mindenképpen megcsináltatnám.

2009. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is megműttettem a kan havanesemet ,nem hízott el,nem lett lutsa stb...

az elhízást minőségi(prémium) táp etetésével el lehet kerülni.

viszont a más kutyákkal való viszonya jelentősen javult!

a doki sem véletlenül javasolta ezt nektek..


valószínű anyukád a falkavezér a szemében és ezért engedelmeskedik neki,javasolom,hogy végezzetek el egy alap engedelmességi tanfolyamot vmelyik kutyasuliban!

2009. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A probléma nem szűnik meg azzal hogy ivartalaníttatod. A természete talán kicsit simulékonyabb lesz, de ez sem bizonyított minden kutya esetében.


Szerintem hagynod kellene Őket egyszer hogy lerendezzék a rangsor vitát. Ha mindig közbe avatkozol sosem lesz béke.



Általában nem tépik szét egymást, csak színház az egész, morgás és csipkelődés. Ha komolyabb lenne akkor persze közbe kell avatkozni, nem azt mondom hogy hagyd, hogy véresre marcangolják egymást, de amíg nincsen sérülés addig hagyni lehet Őket - persze közben figyelni - hátha megoldják egymás közt!


amint kialakul a rangsor béke lesz.

2009. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző voltam:


az ivartalanítás segíthet ebben, hiszen az ivartalanított kutya kevésbé domináns a hormonváltozás miatt, mint az ivaros.

2009. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti válaszolónak mondom megcsináltuk hogy hagytuk őket verekedni de sajna állatorvos lett a vége a palotapincsi belekapott a westie lábába és meg kelett műteni a lábiát:( elösször jónak tűnt de aztán elkezdett vérzeni a bábija aztán...
2009. febr. 10. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!