Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos pitbull vagy staffi...

4 hónapos pitbull vagy staffi szuka menhelyes volt örökbe fogadtuk szétrág mindent mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy ugye a kölyök mellett van 1 másik kutyusom Ő már 6 éves jól el vannak nem is ezzel van a gond hanem azzal hogy a kölyök ha itthon hagyjuk egyedül őket mindent szétrág vannak előtte játékok és ott van a másik kutya is vele... egyébként le van mozgatva mind a kettő mert naponta 1,5-2 óra séta pontosabban séta a futtatóig ott meg el vannak engedve és játszhatnak futhatnak kedvükre... mit csináljak hogy a kicsi ne szedjen szét semmit? sőt feláll az asztalra is és leszedi onnan a kaját de mikor itthon vagyunk ilyet nem csinál... mit vegyek neki ami leköti? (itthon is sokat játszunk vele meg a másik kutyával is játszik)
2011. jan. 21. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:

En ugy vettem eszre h barmit veszel, adsz neki, neki mindig mas kellene es mindig olyan dolgok amiket nem lenne szabad ragnia.

Nekem is van egy 3 eves pitt lany kutyusom. Kb masfel- 2 eves koraig ugyanezt csinalta, (pedig o mellette is volt masik kutya) h mar az oruletbe kergetett vele, aztan mostanra mint akit elvagtak, olyan jo nyugis kutyus lett, semmi rosszat nem csinal.

2011. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor az én kutyám kicsi volt ő is szétrágott mindent ... Kialakítottam egy olyan helyet ahol semmi nem volt csak ő és a játékai mikor elmentünk oda raktuk. Ja és vettem neki ezt a kong játékot amibe kaját lehet rakni h lekösse. [link]
2011. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 staffal élek együtt. 2 kanom és egy szukám van. Mind a három kölyökkorában ugyanezt csinálta mint a tiéd..vehettem én akármilyen játékot,inkább a matracból rágta ki a szivacsot, az asztalról szedte le a cuccost...a kölykök ilyenek..főleg a pittek és a staffok ugye hiperaktívak..A szukám még nekem is kicsi (5 hónapos), és tegnap épp a porcelánkészletemet törte rapittyára..nemigazán tudsz ezzel mit csinálni, bombabiztossá sosem lehet tenni sem az udvart sem a lakást, mert ugyis talál valamit amit szétszedhet..nyugi pár hónap és kinövi..a két kanom kb 7 hónapos korukra nyugodtak le..az egyik most másfél éves, a másik 8 hónapos..ő még ugrál meg bohóckodik, de már a rágásról leszokott.Bele kell törődnöd, és kivárni amíg leszokik.Amikor valamit megrág erőteljesen szólj rá, hogy nemszabad, és csukd ki a falkából.A családtagokat tekinti falkájának, és az a lényeg, hogy amit te mondasz(a főnök) ,az neki mindig legyen szent.Így egy kis idő múlva leszokik.
2011. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a Kongot kipróbáljuk szerintem:)) remélem azért hamar elmúlik ez a szokása:)) és nem kell 1 évet várni vele:) amúgy meg a játékaival az is a baj hogy 1 perc alatt szétszedi őket darabokraa:S
2011. jan. 21. 13:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a 3. válaszolónak:) amikor rászólok akkor már elbújik az asztal alá soha nem bántottam pedig... egyébként tudja hogy rosszat csinál és szerintem csak azért is csinálja:D
2011. jan. 21. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:
nekünk is....2 perc 1 játék:S De vettem neki ilyen latex v milyen csőrikét 3 hónapja megvan és semmi baja még a sípoló is benne van... sajna már nincs ott ahol vettem így pontosan nem tom miből van....
2011. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
el tudod cserélni a rágnivalót jutalomfalatra..ha érted..ha nem olvass utána
2011. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a csipogós játék a haldokló állatra emlékezteti amúgy és bevadul
2011. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sorry,bevadulHAT
2011. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
de rágniuk muszáj valamit
2011. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!