Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a cane corso mánia? Ez...

Mi ez a cane corso mánia? Ez lesz a legújabb agyontenyésztett fajta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyet értek. Bár nekem kanárim van, de már náluk is szét kell nézni, hogy kitől veszünk kölyköt.


A faluban is van egy nő aki a corso szukájára akarta a kanomat rárakni. ( tüzeléskor menjünk már át hozzá, legalább lesz egy jó napja a kutyámnak )

Mondtam neki, hogy mi értelme lenne, hiszen keverékek lesznek a kölykök. Erre mondja, hogy csak ismerősöknek kell ingyé.

Aztán persze eljött a tüzelés meg minden, szal már nem tudtam lerázni, így mondtam egy horror árat fedezési díjnak, azóta nyugtom van. :-D


Sajnos a hasonló gondolkodású emberek miatt, egyre több fajta megy gallyra.... :-(

2011. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem mindkét fajta nagyon tetszik.

Mivel egy kuty szerencsére sok sok éven keresztül él így nem tudom az összes kedvenc fajtát tartani .

Én ezért kérdeztem hogy amstaff és cc együtt mennyire gáz .

2011. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!