Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyi lehet egy csivavának...

Kb mennyi lehet egy csivavának a kozmetika ha csak annyit csinálnak hogy levárják a körmét, kitisztítják a fülét és kivágják a tappancsa közül a szőrt?

Figyelt kérdés
Szerintetek a bűzmirigyeit is kinyomassam ? Ott maradjak ez idő alatt ? Előre is köszönöm a válaszokat ! :)
2011. jan. 9. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs csivavám, de egy törpetacskó kb. 40 perc volt, ami egy kis nyírás, csomóbontás, körömlevágás. Szerintem fél óra alatt az is meglesz. Nem tudom milyen természet a kutyád, de jobb lenne ott lenned, mert a kistestű kutyák termetük ellenére meglepően agresszívek tudnak lenni és nehéz velük dolgozni mert ugatnak, kapálóznak. A bűzmirigyet meg szerintem nem kell bántani, ha nincs vele gond.
2011. jan. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, ellentmondanék. A kutyakozmaetikusok zöme örül, hogyha nincs ott a gazdi, mert -főleg a kistestűek- iszonyatos "Anya, segíííts" hisztit képesek leverni, ha látja a gazdáját.

Ha a gazdi elmegy, egy kicsit megszeppennek és sokkal kezelhetőbbek.

Ezért én kérni szoktam, hogy ne várják meg.


Bűzmirigyet nem nyomatnék, ha nem okoz panaszokat, és a kezelés szerintem 2000-nél nem kerülhet többe. Nálunk. Vidéken.

2011. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. jan. 10. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, a 2 kutya 40 perc alatt készült el, és került 800 ft-ba..Igaz, ez szinte akciós volt, mert alig kellett rajtuk dolgozni
2011. jan. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!