Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell a folytót használni?...

Hogy kell a folytót használni? Csak úgy felrakom rá és ha húz a karika végigmegy a láncon? Vagy valami csomót is kell rá "kötni"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 15:06
1 2
 1/14 rockyy ***** válasza:
20%

Ne folytót használj! Nem ez a megoldás, ha a kutya húz. Amikor húz, fordulj el a másik irányba. Nem a folytó lesz a megoldás, ugyanúgy húzni fog!


Amúgy a kérdésedre válaszolva nem kell rá semmit sem kötni, úgy ahogy leírtad, a karika végigmegy a láncon.

2010. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Foorty válasza:
19%
nemtudom minek akarnád egyáltalán használni.... te mennyire örülsz annak ha folytogatnak?
2010. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Foorty válasza:
81%
hülyeség ragájos bassz@meg! foJtó! nem folytó mivel fojt és nem folyik
2010. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Semmit nem kell vele csinálni,magától fojt:S sajnos.

Egyébként az én kutyám 8hónapos staffordshire és gyönyörűen jön mellettem.

Ha húzott ,egyszerűen megálltam és nem mentünk tovább.Hamar megszokta,hogy akkor jutunk előre,ha szépen jön mellettem.

2010. dec. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
minek kell fojtó ?! Ha nem akarod,hogy húzzon a kutya ezer meg ezer más lehetőség van a problémára és a fojtó (nekem elgalábbis) a legvégénvan
2010. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem kell rá csomó. Az egyik karikán átereszted a láncot, akkor lesz egy hurok. Ebbe dugod a kutya fejét.

A másik karikába csatolod a pórázt.

Fontos: mivel a kutya a bal oldaladon közlekedik, mindig az óramutató járásával ellentétes irányban legyen a nyakán. Ez így leírva furcsa, de ha felteszed, látni fogod miről beszélek. Mert így ha nem húz, akkor kilazul a nyakörv.

Ha húzni kezd, nem visszahúzod, hanem megrántod, így működik.

2010. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Foorty: Nem ragáJos hanem RagáLYos!!!!

Ha már így ki vagy akadva a hibákon!

Én sem pártolom a fojtót, de nem azt kérdezte, hogy nekünk mi jön be hanem, hogy hogyan kell megkötni!!!

A Kérdésre válaszoljatok már!!!!!!!!!!!



Amúgy nem kell semmit csomózni! A karikán átmegy a lánc ennyi!

2010. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Ja és Foorty: Te is azt írtad, hogy Folytogatnának!

Úgyhogy te is tanulj meg helyesen írni!!

2010. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Foorty válasza:
azért írtam, hogy ragájos (ami ragályos, kössz de sok J bevakart :D) és azért akadtam ki, mert én is úgy írtam, nem azért mert más =)
2010. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Foorty válasza:
0%

*bekavart...


és, hogy ne csak OFF: tényleg ne használj fojtót! szerintem fojtogatni egy állatot állatkínzás kategória.

2010. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!