Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 éves angol cocker...

Van egy 7 éves angol cocker spánielem.Vegyek mellé egy másik kutyát?

Figyelt kérdés

eddig ketten voltak (egy palotapincsivel), de sajnos a palotapincsim öreg volt már(14 éves), és szívbeteg, és meghalt:-(

úgy veszem észre, hogy a spániel eléggé magányos lett. szerintem rossz neki egyedül. de az a problémám, hogy nem jön ki más kutyákkal. a palotapincsi kivétel volt, mert még kölyök volt mikor hozzánk került a spániel, és akkor már itt volt a palotapincsi, nagyon szerették egymást. a felnőtt kutyák igaz, hogy nem bántják a kölyökkutyákat?


2009. jan. 19. 15:40
 1/5 anonim válasza:

Vegyél mellé! De azt nem írtad le, hogy kan-e a spániel mert ha kan nem lehetsz 100 százalékos biztos benne, hogy nem bántja(-;

Good Lucky

2009. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia. szerintem nyugodtan lehet mellé venni kutyát de szerintem szuka legyen és majd ivartalanitsátok.
2009. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, kan a kutyus
2009. jan. 19. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért arra készülj fel hogy, mivel Ő sem egy mai darab és elvesztette a barátját igenycsak fenntartásokkal fog fogadni egy kölyköt, aki ugrál, rosszalkodik, szemtelen. nagyon figyeljetek rájuk, mert súlyos sérüléseket okozhat egy kölyök kutyusnak, akár csak egy rendreutasítás is.


fokozatosan barátkoztassátok meg őket egymással

2009. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy felnőtt szuka kutyust vegyetek hozzá, aki kisebb mint ő, így remélhetőleg ő marad a főnök. Egy szukával hamar meg fog barátkozni, de egy kiskölyök lehet hogy az idegeire menne! :) Ne otthon találkozzanak először, hanem egy olyan helyen ahova szoktatok járni sétálni, kutyafuttató ilyesmi. Sok kutya a saját fajtáját felismeri és jobban kedveli, lehet hogy egy spanci lánnyal jobban kijönne. Sok sikert!
2009. jan. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!