Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen súly a megfelelő egy...

Milyen súly a megfelelő egy 7hónapos szuka Amerikai Staffordnak?

Figyelt kérdés
Vékonynak találom a kutyám,légyszi írjátok meg ilyen korban mi az ideális.
2010. dec. 3. 17:00
 1/9 Beatrix17 ***** válasza:
Nem tudom,mennyi állatorvos böngészi ezt az oldalt,ugyhogy esetleg keress fel egyet!!Csak jobban tudják,nem?
2010. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem egy tenyésztő is tudhatja vagy akár egy olyan aki régebben foglalkozik ezzel a fajtával mint én.

Az állatorvos szerint jó bőrbe van,de szeretném Amstaff gazdák véleményét is kikérni.

2010. dec. 3. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az enyém 8 hónapos, nem tudom hány kiló, nekünk is állatorvos mindig azt mondja, hogy jó bőrben van, normális testalkatú, izmos stb..


Szóval szerintem nem kell aggódnod emiatt, főleg ha az állatorvos is azt mondja, hogy jó bőrben van.. egyébként szerintem ha felhívsz egy tenyésztőt, szívesen válaszol neked arra, hogy kb mennyinek kell lennie egy 7 hónapos kutya súlyának! :)

2010. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)!
2010. dec. 3. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz feltenni róla? Vagy hogy hány kiló megmondod? Ez testalkattól is függ.
2010. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát...pici kori képe van csak,de 18kg most.
2010. dec. 3. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
szia szerintem sincs baj a súlyával.Az enyém kb ilyen korában 20-25kg volt de ő kan.Igy nézett ki: [link] ,most 1éves mult és kb 30 kg.
2010. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mekkora a marmagassága.

Az enyém ilyenkor 20 kiló volt, és én is vékonynak láttam. De szerintem csak azért van, mert ilyenkor hirtelen megnyúlnak, és még nem kezdenek el szélesedni.

Az enyém már lassan 9 hónapos, és 26 kiló (szuka, de kanos testalkattal). Már elkezdett szélesedni, magasabb az anyjánál, a feje meg kétszer akkora.

Szóval nyugi, szerintem 8-9 hónapos korára a tiéd se tűnik majd vékonynak. :)

2010. dec. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Igen,most még inkább nyúlánk és nem olyan nagydarab,pedig sok húst kap és mellé prémuim tápot.

Remélem igazatok van,mondjuk az sem lenne jó ha kövér lenne.

A belinkelt kutyus nagyon aranyos,az enyém is tigriscsíkos,fehér foltokkal:)

2010. dec. 4. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!