Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy udvarú telken tartott...

Nagy udvarú telken tartott palotapincsi-keveréket napi hányszor vigyem sétálni?

Figyelt kérdés
vidéken élek és kint tartom a kutyát.hányszor vigyem el sétálni?
2010. nov. 28. 17:52
 1/6 anonim válasza:
0%
Szerintem ha nagyon udvaron, kint él a kutya, akkor nem feltétlenül szükséges vinni sétáltatni. Persze attól lehet, csak szerintem nem muszáj.
2010. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gfero ***** válasza:
0%
a palotapincsi nem szereti a hosszú sétálást
2010. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Na először is, pincsit nem tartunk kint, ez egy társasági kutya, a helye a gazdi mellett van, ráadásul ilyen hidegben szét is fagy, plusz a bundája is iszonyat lesz.

Másodszor, hiába a nagy kert, azt előbb-utóbb kiismeri, és kellenek az új ingerek hogy ne bolonduljon meg. Napi egy séta minimum kell, új hangok, új szagok, új állatok...

2010. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már 5 éve kint él, mert melléképületben alszik, de szabad járása van, mert résnyire ki van nyitva az ajtó:bármikor kimehet és be van neki rendeve egy meleg kuckó. azért kérdeztem ezt a sétáltatást, mert eddig heti 2-3x vittem, de nem rendszeresen, és láttam itt ezzel kapcsolatban egy kérdést, és gondoltam megkérdezem hátha szükséges gyakrabban vinnem vagy valami.
2010. nov. 28. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a kutya élvezi a sétát, új élmények, új ingerek, új szagok, közös program a gazdival stb. Ha teheted, vidd minél többször. Szerintem napi egyet igazán megérdemel.
2010. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a napi egy séta legyen megy attól,hogy pincsi és nem a hatalmas aktivitásról híres a fajta még kellenek neki az új szagok.

VAGY esetleg egy nap több séta,csak egy séta rövidebb vagy egy hosszabb én inkább a több picit javaslom,mert nem fáradt ki meg hideg is van.

És nem értem miért ne lehetne kint tartani?

Meleg kis kuckója van megfagyni nem fog.

És minden kutyának a gazdi mellet a helye mégsem minden kutya szobakutya attól,hogy pici nem kell bent lennie éjjel-nappal.

2010. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!