Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A chipezési akció lakóhelyhez...

A chipezési akció lakóhelyhez kötött?

Figyelt kérdés

Ha Bp. -en dolgozok a kutyával, de Pest megyéből egy faluból járok fel melózni akkor csak a lakóhelyhez tartozó dkinál vagy önkormányzatnál lehet érdeklődni, hogy lesz e beültetési akció?

Vagy vihetem a fővárosba is?


2010. nov. 10. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg bárhol megcsináltathatod.

Nem probléma ha tudsz egy jó akciót és odaviszed a kutyádat.

(mi pl: ajándékba kaptuk a chippet csak el kellett mennünk a Rex Alapítványhoz érte)


Viszont vannak lakóhelyhez kötött akciók is... (pl: ha jól tudom akkor tavaly Köbányán (Bp. X.ker.) volt olyan akció, hogy a kerületben lakó/ élő kutyáknak 1500Ft volt a chip)

2010. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen úgy szeretném ha itt a X kerben lenne esetleg akció.

Csak nem tudom, hogy beültetik e az én kutyámnak mert vidéken lakok Pest megyéban. Viszont a X kerben melózok vele.

2010. nov. 10. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
igen csak a lakóhelyen akciós a chipezés ha máshol csipezed akkor a teljes árat kell fizetni de mi a 10.kerületbe lakunk és csak az arra kijelölt állatorvosnál akciós nem minden 10.kerületi állatorvosnál.jah és a regisztrációt ne felejtsd majd el ha csipeltetede a kutyádat akárhol is mert anélkül nem ér semmit a csipezés.nálunk most december 31 ig 1250 ft a csipezés a regisztráció 250 ft így 1500 ft összesen viszont az oltások drágábak.
2010. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a állandó lak helyed vidék és ha a idéglenes lakcímed 10.kerület kőbánya akkor be csippeltetik a kutyádat akciósan de csak akkor ha itt a 10.ker kőbányában is van házad de ez csak idéglenes akkor igen ha csak vidéki(állandó lakcímed)van akkor nem!jah legelső még mindig így van hogy akciós 2010 július 1től december 31 ig 1500 ft a csipezés.szerintem minden évben ez van.
2010. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Le vagyok törve.

Sajnos Szolnokon van az állandó lakcímem, Pest megyében egy faluban meg az ideiglenes.

Valószínű Szolnokon kell majd akciót néznem. Az 100 km tőlünk. :-(

Igen a regisztrációra tudom hogy érdemes utána nézni ha már meg van a chip. Köszönöm!

2010. nov. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!