Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kutya tüzelhet?

5 hónapos kutya tüzelhet?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos yorkim előfordulhat, hogy már tüzel? Mentett kutyus szaporítótól hoztam el a másik yorkim mellé (kan) aki 1-2 napja próbálja befogni. Nyilván nem engedjük, de azért jó lenne tudni.

A lány ivartalanítva lesz az első tüzelés után!!



tegnap 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem ez a jellemző, de előfordulhat.
tegnap 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha már betud gyújtani akkor meglehet végülis jön a tél
tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen, tüzelhet.

Ha szaporítótól hoztad el, akkor nem mentetted. Akkor a szaporítód támogattad.

Semmi felelősség tudatod nincs, ha szapitól kellett kutya, ha két ivaros, ellentéte nemű kutyát tartasz együtt, ha kiteszed a gondolom szintén szapis kan kutyádat ilyen stressznek. Miért tartasz egyáltalán kutyát?

tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem igazán, később szokott ez jönni.
ma 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves hármas! A kanom törzskönyves, egészséges, életerős kutya! A gyengébbek kedvéért megismétlem magam. Mentettem! Tehát egy forintot nem fizettem érte! Állatvédő ismerős szólt, hogy nem tudja elhelyezni, de mivel ismer engem tudja, hogy nálam jó helye lesz! Nem ők az első kutyáim, volt rajtuk kívűl még kettő! Nem ismersz, nem tudod, hogy élnek a kutyáim, de valószínűleg jobban mint te, ha itt vered a nyálad. Szép napot neked!
ma 07:29
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Akár dominancia kifejezése is lehet, bár a tüzelés sem teljesen kizárt, hiába fiatalka még.


Egyébként hogy viselkedik vele a kan? Próbál főnökösködni?

ma 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem jellemző. Játszanak egésznap szinte. Sose bántja a kicsit, sőt óvatosan játszik vele. A Kanom egy igazi kis szeretet gombóc, nem morog, nem idegbeteg mint sok más yorki.
ma 09:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogsz egy papírzsebkendőt és odanyomod a szuka pérájához. Ha tüzel, folt lesz a zsepin. A másik módszer, hogy tüzeléskor megduzzad a péra. Ez is lehet egy jelzés.
ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet csendes tüzelés is, első alkalommal nem ritka.

És nem, szaporítótól elhozni egy kutyát nem mentés.

ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!