Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyus milyen keverék?...

Ez a kutyus milyen keverék? Közepes testű

Figyelt kérdés
[link]
tegnap 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Yorkshire terrier és Foxterrierre tippelnék.
tegnap 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Én a Foxot nem látom benne, Yorkshire mindenképpen, azon kívül meg utcai mindenes lehet.
tegnap 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Első vagyok:


Egy kevésbé karbantartott drótszőrű foxterrier így néz ki, ezért gondoltam erre a fajtára:


[link]

tegnap 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hovarju ***** válasza:
0%

Nekem Benji jutott eszembe róla.


A vikipédia szerint:

"A kutyának, amelyik először játszotta el Bendzsi szerepét, Higgins volt az eredeti neve. Frank Inn képezte ki, aki egy állatmenhelyen talált rá a kaliforniai Burbankben. Kistestű keverék kutya volt, sötétes aranybarna, középhosszú szőrzettel, fekete fülekkel, fekete orral, nagy barna szemekkel. Inn véleménye szerint egy kistestű uszkár, egy törpe schnauzer és egy angol cocker spániel kereszteződése lehetett."

tegnap 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

A dog scanner szerint 18,3% drótszőrű Foxterrier, 12,6% Welsh Terrier; 12,1% Parson Russel Terrier, és 11,8% Yorkshire terrier.

Szóval valami terrier :D

tegnap 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Az én kutyám nagyon hasonló, az állatorvos szerint közép schnauzer és foxterrier keverék...
tegnap 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
havanese is lehet benne, nagyon mix, tipikus falusi keverék kiskutya.
tegnap 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A kinézet roppant csalóka tud ám lenni. Én tizenvalahány évig azt hittem a kis testű kutyámról, hogy beagle keverék. Pár haverom szentül állította, hogy márpedig corgi. Aztán csináltattam egy DNS tesztet, és kiderült, hogy egyik sem, hanem 8 különböző fajta keveréke. Köztük olyan nagytestű fajták, mint a német juhász, a bullmasztiff és a csau-csau. De volt bennne több olyan is, amiről még nem is hallottam, pedig nagy kutyás vagyok: norrbottenspetz, saarlos wolfhund, berger de beauce.
tegnap 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!