Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutya jó kapcsolatat...

Két kutya jó kapcsolatat mennyire jellemző, hogy egy harmadik (1.5 éves) kutya felborítja?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezném, akik voltak hasonló szituációban. Van egy kutya, akit el akartak altatni a gazdai, el lett hozva tőlük, most egy muhely udvaran van elhelyezve, de nagyon félős, bizalmatlan, neveletlen, de egyben kedves es szeretetéhes. Aktív kutyaim vannak, nem zavarna oket egy uj jatszopajtas, az új kutyarol viszont nem tudjuk hogy viselkedik mas kutyakkal, ugyhogy ezt holnap leteszteljük, mert még nem találkoztak. Jo lenne ha itthoni kornyezetben tudnam szocializalni tovabb a masik 2 kutya segitsegevel, de van bennem egy kis felelem, hogy nem tudnak majd eletvitelszeruen egyutt lakni. Nekem van egy ivartalan szukam es ivartalan kanom, aki jonne, egy ivaros szuka (MÉG, es ráadásul ugy láttam épp tüzel, igy nem aktualis addig az ivartalanitas sem). Vagy varjam meg a tuzeles veget es inkabb akkor kezdjem el a szoktatast?
ma 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám a tüzelés végét. Egy tüzelő szukától minden kutya megbolondul
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
86%
Ugyan ez volt velem is a helyzet két kutya után jött egy harmadik,nem lesz gond vele csak várd meg a tüzelés véget
ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Mindenképpen várd meg a tüzelés végét. Így nyugodtabb lesz a szuka is, akit be szeretnél fogadni, könnyebben tudod kezelni.


Semmi garancia nincs rá, hogy egy örökbefogadott kutya úgy szocializálódik majd, hogy az a két meglévő kutyusodnak jó legyen, de egy próbát megér, van rá esély.


Sok sikert!

ma 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!