Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mit jelent? "...szeretnék...

Ez mit jelent? "...szeretnék egy Dobermann kiskutyát. Mostanában szükségét is érezném nőként a városban az emberek miatt… "

Figyelt kérdés
"...szeretnék egy Dobermann kiskutyát. Mostanában szükségét is érezném nőként a városban az emberek miatt… "

szept. 4. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát azt ami oda van írva. Szeretne egy kutyát, mert akkor biztonságban érzi magát. Mi az nem tudsz magyarul vagy mi?
szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretne maga mellett egy ijesztő küllemű, nagyobb testű kutyát testőrként, vagy csak elriasztani azokat, akik másképpen kikezdenének vele.
szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

Nőci írás. Dobermann KAN kutyát szeretne, mert ezzel kompenzál. Elegáns, férfias, határozott, hűséges.

A nőciknek rendszerint kankutyájuk van, nem tűnt még fel senkinek?

szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
#3: Ha ragaszkodik a dobermann KAN kutyahoz, es kozben neha megjegyzeseket tesz a, hm, mereteidre, akkor jol teszed, ha megnezed a keresojen, hogy titokban milyen website-okat szokott nezegetni.
szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

3# Nem tűnt fel, mert nem igaz. Én például nő vagyok, lassan 35 éve tartok kutyát, mindig szukám volt. A szomszédban pár házzal odébb nőnemű gazdinak szintén szuka dobermannja van. És ezenkívül is sok nőgazdit ismerek nőstény kutyával.


Az illető pedig, aki a kérdésben idézve lett, egyetlen árva szóval sem írta, hogy kan kiskutyát szeretne.

szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszavak közt ott az önvédelem, szóval a válasz neked is átjött a kérdésedre. Tudtad értelmezni az idézetet.

Amit nem értek hogy egy sima kutyás kérdésnél hogy kombináltad oda a "szex" és a "MILF" tagokat.

Miért ment el ilyen irányba a gondolatod egy ilyen kiírással kapcsolatban. Eljutottál az önvédelemig, aztán egyenesen a szexig és a MILFig jutottál.

Elég furcsa, perverz.

Lehet te és a hozzád hasonlók miatt érzi szükségét a nő egy kutyának.

Amúgy ha önvédelem miatt kell valakinek kutya akkor nyilván nem egy tacskót fog beszerzni.

szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Na állj!


Megkérdeztem a kérdezőt, hogy önvédelemre kell-e, és ha igen, nem lenne jobb gázspray? Erre törölték a kérdésem! Akkor csak a szex marad, nem?

szept. 4. 17:10
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Én is nő vagyok és mindig szuka kutyám volt, illetve családtagok, ismerősök kutyái közül is a szukákkal jobban egyhangon tudtam lenni.

De én is sokaktól hallom, hogy női gazdának kan kutya, férfinak szuka, de nem tudom miért.

szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Én nő vagyok, nekem szuka németjuhaszom van.


#8

"De én is sokaktól hallom, hogy női gazdának kan kutya, férfinak szuka, de nem tudom miért."

Azért mert van pár ilyen nagy hangú, kis farkú, folyton kanos, szexhianyos, önbizalom nélküli, férfiasságaban annyira nem biztos férfi hogy már a kutyában is a konkurenciát látja, mint a #3 és #4 válaszoló.


#7

Nekem még így a gázsprays infó után sem világos hogy hogy jött a szex meg a MILF kulcsszó. Az sem tiszta hogy hogy kérdezted meg a kérdezőt mikor te vagy az.

szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
12%

#7

Az önvédelmen kívül lehet még az oka, hogy egyedül van, és ezt oldaná azzal, hogy magához vesz egy állatot. Hogy legyen kiről gondoskodnia, valaki várja őt haza.

Ezen kívül lehet még a sport is a cél. Pl rendszeresen fut a nő, vagy hétvégente kirándulni szokott.


Nyilván van egy nagyon szűk réteg, akik perverz dolgokat akarnak csinálni egy kutyával, de ők nem irkálják ki a netre, mert az bűncselekmény.

szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!