Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szombathelyen jó állatkórház ?

Szombathelyen jó állatkórház ?

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves yorkim és egy nagy dudor van az oldalán, folyamatosan nyalja sokszor úgy nyalja hogy már beleharapdál és néha nyüszìt is...igazából ezt a napokban vettem észre és elszeretném vinni dokihoz de kérnék tapasztalatot hova érdemes vinni ahol emberségesen bánnak az állatokkal!

aug. 24. 14:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan neki mint amikor minket embereket megcsíp egy szúnyog és kijön rajt a dudor! De valószínűleg ez daganat lehet!:( kicsit vörösebb is neki
aug. 24. 14:14
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Szia, Szombathelyen van állatkórház. Elég vegyesek róla az érzéseim,mikor az egyik cicánknak eltört a lába olyan profin hozták helyre,hogy hihetetlen. Másik alkalommal viszont mikor a tulajdonoshoz kerültünk a másik cica fülpolipjával, az műhiba miatt megölte a macskát...(Mikor írtam neki,mert a cicus a kezemben halt meg aznap éjjel) Visszautalták az árát meg a kezelés költségeit bár nyilván inkább a cicám életét választottam volna (azt állítva,hogy ők szóltak,hogy ez benne van a pakliban -de ha szóltak volna nem vállaljuk be..-) ... De a többiekkel nincs rossz tapasztalatom.
aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
81%
Mi a Noé állatkórházzal meg vagyunk elégedve. Eddig semmi panaszunk nem volt rájuk.
aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!