Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának újabban az a...

A kutyának újabban az a szokása, hogy simogatásnál két lábra ágaskodik, mit akar ezzel jelezni?

Figyelt kérdés

aug. 14. 05:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%

Raszolsz határozottan, hogy nem szabad! Nem! És nem simogatod tovább ha csinálja.

Ha sokadjára sem hallgat a nemre, akkor egy kicsit a fenekére csapsz, és úgy szólsz közben hogy nem szabad. A helyes viselkedést, mikor pl. Leül, vagy csak hozzádsimul, nem ugrál, amikor megsimogatod, pedig jutalmazd meg, jutalomfalatokkal is akár, intenzívebb simivel.


Sok sok türelem és kitartás, ne add fel, te vagy a főnök

aug. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Rengeteg kutyának voltam már gazdája és jelenleg is vagyok jópárnak. A fenékre csapás tapasztalatból tudom, hogy nem válik be, mert játéknak veszi a kutya és még jobban fogja csinálni amit nem kéne.


A legjobban bevált módszer az, hogy ha valami jó dolgot csinált akkor kapott jutalomfalatot.

Bár ez, hogy két lábra ágaskodik én nekem nem tűnik olyan rossz szokásnak, hogy le kelljen szokatni róla. De ha téged zavar akkor amint ezt csinálja hagyd abba a simogatást és határozottan távolodj el tőle. Meg fogja az majd tanulni.

aug. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Jó ég! A kérdező azt mondta, hogy ágaskodik és érdekli a jelentése. Erre rögtön leszóljátok a kutyát, hogy nem szabad. Ez aztán megoldás, hogy semmi rosszat nem tesz és rögtön nem szabad! Kiégtem már 8 óra előtt!
aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

3+

Nálunk mamám kutyája így jelzi a hiányzást, illetve egyébként hisztis természetű.

aug. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan na, én az egyes komment elolvasása után teljesen elfelejtettem, hogy a kérdező nem leszokatni akarja róla, hanem kíváncsi a jelentésére.


Ez van ha valaki nem a kérdésre válaszol és beindul egy lánc ahol egymásra reagálunk és elfelejtjük mi is volt a kérdés.


Szóval bocsánat. Egyébként szerintem ez egyfajta hízelgést jelent nála.


(2-es voltam)

aug. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk mekkora testű a kutya. Ha kicsi ha nagy én utálom ha rám ugrál, imádom a kutyámat, és más kutyákat is, de borzasztó idegesítő mikor csupa sár, por leszek a hasamig mert koszos a talpuk, egy nagyobb testű meg még fel is borít, nem direkt, de nem szeretek hanyatt esni sem.


Emiatt érdemes rá nevelni olyan viselkedésre, ami neked és a kutyának is jó.

aug. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
1-es vagyok, egyébként én amikor elolvastam a kérdést reggel, akkor még esküszöm az volt a kérdés vége, hogy hogyan szoktathatja le róla... Valószínűleg át lett írva vagy nem tudom, de ennyire nem vagyok szenilis, hogy egy kérdést ne tudjak felfogni.
aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 kürtőskalácska ***** válasza:
71%
Nem tudom de ha le akarod szoktatni akkor inkább az orrára üss de ne nagyot.
aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#7 Hetente több kérdést ki írok, nem lehet szerkeszteni miután ki írtam a kérdést az ezer százalék.


Mondjuk ma még nem írtam ki. Lehet, hogy ez valami új update?

aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom 9-es, az is lehet hogy volt fent egyidőben egy másik kérdés és reggel fáradtan valahogy össze kutyultam a 2 kérdés szövegét. Magam sem tudom.
aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!