Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos kutya talált valami...

4 hónapos kutya talált valami döglött madarat, nem tudom meddig volt nála, csak pisilni engedtem ki, amíg én próbáltam felkelni, mikor ránéztem mellette feküdt. Mi baja lehet, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
aug. 1. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerinted mi baja lehetne???
aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha az megnyugtat téged sok esetben elhullott állatokból csinálják a kutyakaját.
aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Felhívnám az orvost, akihez hordod oltásra, ő biztos el tudja mondani. De valószínűleg nem lesz gond, ha mérgezés lenne, pl lehetne.
aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
2, de nem betegség meg mérgezés miatt, hanem vágóhídi felesleges, amit embereknek nem adnak el.
aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Érdemes a madarat jobban szemügyre venni. Ha fiatal madár akkor nem kizárt, hogy az ügyetlen repülése lett a veszte. Lehet megsérült madár akit egy macska tépett meg, de sikerült elmenekülnie de nem élte túl. Akkor lehetnek rajta sebhelyek. Egy idősebb fertőzött madárnál több jel utalhat a betegségre pl felfúvódás, ritka tollazat, bűz...
aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Med_fet_ati ***** válasza:
39%
Büdös lesz a kutyád, mint a dög...
aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Figyeld, ha valami furát észlelsz rajta, akkor irány a doki. Hányás, fura kaki, hasmenés, ilyesmik. De most még nem vinném el. Nem biztos, hogy baja lesz tőle. De legközelebb figyelj oda rá. A kölyökkutya MINDENT feleszik. Tapasztalatból mondom. Az én kutyám bélgyulladásos lett szegény, ő is felzabált mindent. ;( Szerencsére kinőtte.
aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mérgezés nem mindig azonnal jön ki. Amennyire tudom, van hogy 4-5 nap, 1 hét múlva jönnek a tünetek, meghozza eleg szembetűnően.

Nekem ha valami volt, amiben nem voltam biztos, hogy baj lesz, felhívtam az orvost. 1-2 mondatban összefoglaltam, ők elmondták, hogy mire figyeljek vagy azt hogy baja nem lesz. Sosem volt ebből gond, hogy odatelegonáltam.

aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!