Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha este úgyis rendes főtt...

Ha este úgyis rendes főtt húsokat eszik a kutya, kevés körettel(rizs, zöldség), akkor reggel baj, ha Friskies tápot kap, csak egy keveset?

Figyelt kérdés

Nagyon jó hús beszerzési forrásom van, este ebből kap fő kaját, de egy kevés tápot szoktam neki reggelre adni.

Eukanuba meg egyéb tápok csődöt mondtak, valami miatt hasmenése van tőlük, viszont sajnos egyik szomszédomnak meghalt a 14 éves kutyusa és maradt neki majdnem egy egész 15 kilós zsák Friskies tápja, odaadta nekünk, nem akartam kidobni, gondoltam, elfogyogat, egyszer nem lesz baja, nem kap sokat úgyse és amióta ezt eszi nincs hasmenés és elkezdett erősödni is jobban.

Maradhatunk ennél? Vagy nagyon ártalmas?

Nem tudom már, mit próbáljak, menhelyi kutyus, de már egy éve itt van, és mindig estefelé van egy kicsi hasmenéses kupac, a táptól.


júl. 26. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Abban kb semmi hús nincs, tele van gabonával, ízfokozóval, színezékkel. Én inkább egy menhelynek ajánlanám fel, saját kutyának nem adnám.

Ha minden táp csődöt mondott, akkor lehet azzal van a gond, hogy gyorsan váltasz, nem fokozatosan, vagy valamire érzékeny a kutya gyomra, amit ki lehetne szűrni. Egyébként a főtt húsos etetés sem a legjobb. Gondolom nem méred neki külön, miből mennyi kell, hogy minden szükséges nyomelem, vitamin az étrendjét képezze.

júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magamnak sem mérem 😅
júl. 26. 22:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve nincsenek benne mesterséges színező ízesítő anyagok, tartósítószerek.
júl. 26. 22:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha nincs benne sok hús, este sok húst kap.
júl. 26. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha ritkán kapja nem gond. Mindig a mérték a lényeg. Mi emberek se eszünk mindig csak egészségeset
júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!