Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lágyéksérv műtét ára?

Lágyéksérv műtét ára?

Figyelt kérdés
10 hetes lány kiskutyának lágyéksérve van de az orvos nem mondott árat és sehol semmit nem találok. Mennyibe kerül kb. ?

júl. 25. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg az orvosotokat.
júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Készülj arra, hogy drága lesz. Most gondolj egy 60ra, de szerintem lehet 120 is vagy több, sőt inkább több 🤔
júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
júl. 25. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyi ivartalanítási árakból próbálnék meg kiindulni, ha az orvos nagyon nem mond semmit. Egyébként nagy sérv, sürgősen műtendő? Mert ha nem, akkor amúgy is érdemes lehet ivartalanítással egyben megcsináltatni. Mi cirka 8 éve csináltattunk így, plusz akkor volt még egy bőrbiopszia is más probléma miatt, 20 kg körüli kutyánál, és akkor volt 60-valamennyi (nem emlékszem pontosan). Mondjuk ha a biopsziát nem számoljuk bele, akkor olyan 55-60 körül lehetett, de manapság már biztosan magasabb az árképzés, mindennek felment az ára. Én valahol 80-100 közé saccolnám ivartalanítással egyben, de nagyon függ a helytől.
júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!