Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám hasán van egy...

A kiskutyám hasán van egy dudor mi lehet az?

Figyelt kérdés
9 hetes szuka kiskutya és eléggé alul jobb lába mellet van egy kisebb dudor. Olvastam köldök sérvről de a képek alapján annak feljebb kéne lennie neki pedig eléggé lent van. Valaki tudna segíteni?

júl. 24. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ezt így nem lehet megállapítani, el kell vinni állatorvoshoz.
júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

"Valaki tudna segíteni?"


Igen, az állatorvos.

júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Természetesen amint tudom elviszem de csak pénteken van nyitva és addig hátha valami válasszal tudnám nyugtatni magam.
júl. 24. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tudod, mert egyrészt az online diagnosztika elég nehéz műfaj, másrészt pedig hiába adok bármilyen megnyugtató választ, mi lesz, ha az orvosnál kiderül, hogy pont az ellenkezője igaz? Mondhatom hogy hagyd csak, majd elmúlik a dudor, de hogy ezt egy arctalan online valakinek miért hinnéd el, és miért nyugodnál meg tőle, azt nem tudom.


Belemehetünk abba hogy egy picit pontosabban megpróbálod leírni hol van a dudor, milyen a tapintása, kötődik a szövetekhez vagy inkább csak úgy önmabában van, mikor vetted észre, vettél-e észre bármit a kutya viselkedésén mióta ott van, etc., és elkezdhetek találgatni, de mégis talán az a legcélravezetőbb, ha egy orvosnak megmutatod.


Annyi megnyugtatót tudok írni, hogy ha holnapra nem lesz nagyobb a dudor, nem színeződik el, etc., és a kutya is amúgy jól van (eszik, iszik, pisil, kakil), magyarul nem romlik a helyzet, akkor belefér hogy csak pénteken viszed orvoshoz.

júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a combja melett van viszonylag puha és néha változik a nagysága. Lehet fura vagyok de nekem a lelkemnek addig is megnyugvást okoz ha a pontos válaszig van valamim. Egyébként rendesen eszik, iszik ,kakil ,pisil.
júl. 24. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy kis zsírcsomó. Vagy egy kis tályog. Nem tűnik életveszélynek, majd a doki bá' megmondja. De nem kell aggódni.
júl. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az állatorvosod tud segíteni!
júl. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
júl. 25. 09:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, elvitted, kiderült?
júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!