Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak miért kell egész...

Hokedli pörkölttel kérdése:

Kutyáknak miért kell egész napokat meg egész éjjeleket végig ugatni minden nap? miért nem unják már meg?és miért nem megy el a hangjuk se ennyi örjöngéstől?

Figyelt kérdés

júl. 4. 02:24
 1/8 anonim válasza:
16%
Mond neki, hogy eleged lett.
júl. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Az embereknek miért nem fájdul meg a fejük a fölösleges p.ofázásuktól, és miért nem megy el a hangjuk az ordibálásuktól?
júl. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom az említett kutyával nem foglalkoznak és unatkozik
júl. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

1# es

Tesztelném rajtad, hatásos e csak hogy tudjam neked milyen körülmények között menne el hangod. Valszeg az említett rágcsáloval közeli rokonságban vagy, így a kisebb adag is hatna rád és kusba lennél amíg igénytelen szádon keresztül eszméletlenül mossák a gyomrod

júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Vidéken újrakezdő tetszik lenni?
júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan akkor csinálja ezt egy kutya, ha nincs lefoglalva. Szomszéd kutyája is ilyen, napi 28 órát őrjöng. A gazdája eteti és van neki egy normális kutyaháza ahova bemehet, de ezen kívül SEMMIT nem foglalkoznak vele, nem játszanak vele, nem tanítják, a kerítésen kívül soha életében nem járt. Teljesen érthető hogy szerencsétlen bekattant ilyen ingerszegény környezetben, semmi mással nem tudja elfoglalni magát, csak azzal hogy ugatja azt hogy nő a fű. A gazda hibája.
júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kivagyok, nyár van, éjjel nyitva az ablak, hogy kapjunk levegőt, és nem lehet aludni a kutyáktól Nem tehet róla a kutya, én őket nem bántom, meg nem is rájuk haragszom, de nem hiszem el, hogy MINDIG az van, hogy valahogy csak a gazdi nem hallja, hogy ordít a kutya, mindenki más meg ébren van miatta.

Egyébként még csak azt sem mondanám, hogy mert nem foglalkoznak velük. A mi utcánkban 2 kutya nagyon ugatós, ebből az egyik közvetlen mellettünk lakik. Minden nap rengeteget sétál, jár kutyasuliba, a gazdája kb állandóan vele van minden szabad percében. És mégis végigordítja a fél éjszakát. Szemben van egy másik, amelyikkel valóban nem foglalkoznak annyira, ráadásul tacskó, eleve ugatós. Na ez a két kutya frankón tudja egymást hergelni egész éjjel, már a fél utca rimánkodik nekik, hogy kussoljanak, csak a gazdik nem hallják valamiért.

Nekem is van kutyám, de éjjel bent van, úgyhogy nem üvölt az udvaron.

júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2 vannak emberek akiknek elmegy a hangjuk nekem is ment már el joval kevesebb ordibálástól meg volt pár állandoan ordibáló tanárom azoknak is sokszor nem volt már hangja nap végén

nálam csukva van az ablak de igyse lehet normálisan aludni mert olyan rohadt hangosak

én azt nem értem hogy itt régen se foglalkozott velük szinte senki mégsem ugattak állandoan akkor most miért kell? benem áll a pofájuk egész nap szinte másodperc csönd nincs már mert valamelyiknek állandoan ugatni kell

meg azt sem értem hogy a gazdájukat ez hogy nem zavarja hogy tudnak ebbe a folyamatos hangzavarba aludni?

júl. 6. 02:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!