Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapban van és ha igen...

Fressnapban van és ha igen mennyibe kerül egy 3cm körüli alumínium szív alakú biléta kutyanévvel és gazdi telefonszámmal gravírozva?

Figyelt kérdés

Sima szürke színű alumínium bilétát vennék, de a petissimon előre kell fizetni a bilétáért, amit nem merek.

Esetleg az is érdekelne, fressnapfon kívül hol lehet még venni kutyabilétát.

(Gravírozni tudom, hogy ajándékboltban csinálnak.)


tegnapelőtt 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy pont sziv alaku van-e, nem tudom. Vannak biletak igen es arra lehet ott graviroztatni is.

Talan olyan 4-5 ezer korul van mindennel egyutt.


Amugy meg nyugodtan vedd meg a petissimorol, ha az teszik, az egy teljesen normalis weboldal.

tegnapelőtt 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Temun rendeltem 400 Ft-ért. 10 nap alatt megjött. Fressnapf-ban ha jól emlékszem, akkor 1 éve 7ezer Ft volt. Már lekopott. Temusról még nincs véleményem, mert kb 1 hónapja használjuk.
tegnapelőtt 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ajándékboltban vettem, gravírozással együtt 3800.
tegnap 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!